Curve (CRV) Fiyatında Düşüş: CRV Token Tasfiye Riski Artıyor!
Curve (CRV) Fiyatında Düşüş: CRV Token Tasfiye Riski Artıyor!

Curve (CRV) Fiyatında Düşüş: CRV Token Tasfiye Riski Artıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Curve (CRV) fiyatı, Michael Egorov ile ilişkilendirilen bir cüzdan adresinden yapılan olağandışı işlemlere tepki vererek 13 Eylül’de 0,39 dolara kadar geriledi. Bu işlemler, Egorov’un 100 milyon dolarlık borcuyla bağlantılı olabileceği iddialarını gündeme getirdi ve CRV fiyatında riskleri artırdı. CRV token fiyatı Ekim 2020’den bu yana ilk kez 0,39 doların altına düştü ve CRV token holder’ları için daha fazla kaybın olabileceği rapor ediliyor. Piyasa etkisi: Nötr
19:25
13 Eylül 2023

Michael Egorov ile ilişkili bir cüzdan adresinden yapılan olağandışı işlemlere tepki vermesiyle Curve (CRV) fiyatı 13 Eylül’de 3 yılın en düşük seviyesi olan 0,39 dolara geriledi. Raporlar, Binance’e 609.000 CRV girişinin Egorov’un 100 milyon dolarlık borcuyla bağlantılı olabileceğini öne sürüyor.

İçerik Rehberi

ToggleDev CRV Transferi!CRV Token Fiyat Hareketi! Dev CRV Transferi! Curve (CRV), CrvUSD stablecoin’in çıkarılmasından sorumlu DeFi ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan CurveDAO’nun yerel token’ı. Temmuz 2023’teki tartışmalı 50 milyon dolarlık Curve Finance Exploit, kurucunun 117 milyon dolarlık kredisiyle ilgili endişeleri artırmıştı. Curve ekosistemi başka bir DeFi tasfiye olayı riskiyle karşı karşıya mı? Blockchain kötü amaçlı yazılım ve güvenlik araştırma şirketi PeckShieldAlert’in, kurucusu Michael Egorov ile bağlantılı cüzdan adreslerinden olağandışı zincir içi işlemleri ortaya çıkarmasıyla CRV fiyatı risk altında görünüyor. Kurucu konu hakkındaki açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

CRV 0,4 doların altına düştü. 43 gün önce 2,5 milyon dolar CRV alan (sözde 6 ay boyunca kilitli) Michs OTC karşı tarafı, adres 0xb0b8, şimdi 609 bin dolar CRV’yi Binance’e aktardı.

CRV Token Fiyat Hareketi! Bu durum CRV token fiyatının Ekim 2020’den bu yana ilk kez 0,39 doların altına düştüğünü gösteriyor. Ancak raporlar CRV token holder’ları için ufukta daha fazla kaybın olabileceğini gösteriyor. Temmuz 2023’te, yaklaşık 300 milyon CRV token’ı tutarındaki aktif kredilerin, fiyat 0,371 dolara düştüğünde Aave ekosisteminden tasfiye edileceğini bildirdi. Önde gelen Ethereum katılımcısı Ryan Adams’a göre, bu 300 milyon token’ın çoğu doğrudan Egorov’un Aave de dahil olmak üzere birden fazla DeFi kredi protokolü üzerinden borçlu olduğu 100 milyon dolarlık stablecoin borcuyla bağlantılı. Son zincir içi olaylar, CRV yatırımcılarının halihazırda potansiyel bir tasfiye olayına hazırlandıklarını gösteriyor. Egorov’un alışılmadık işlemlerinin ardından CRV yatırımcıları satış emirlerini artırarak karşılık verdi. Binance, Kraken ve Coinbase‘in de aralarında bulunduğu 17 tanınmış borsanın sipariş defterlerinden elde edilen verilere göre yatırımcılar, satış emirlerinin çoğunu 0,371 dolarlık tasfiye fiyatından önce verdi. Grafikler 53,2 milyon CRV aktif satış emrinin durumunu göstermektedir. Yatırımcılar, fiyatın 0,36 dolara ulaşacağı -%10 sınırından önce 27,7 milyon satmak istiyor. Ayrıca bu rakam, bu fiyatlar civarında aktif olan 23,5 milyon CRV satın alma siparişinden çok daha ağır basabilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!