MEXC
ColdStack nedir? Bulut teknolojisinin Uber’i ile tanışın
ColdStack nedir? Bulut teknolojisinin Uber’i ile tanışın

ColdStack nedir? Bulut teknolojisinin Uber’i ile tanışın

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”white” icon_fontawesome=”fas fa-audio-description”]ColdStack sponsorluğunda[/vc_message][vc_column_text]Coldstack, merkeziyetsiz bir bulut sistemidir. Filecoin gibi merkeziyetsiz veri saklama alanlarını bir araya getiren dünyadaki ilk kripto projesidir. “Bulut sisteminin Uber’i” de diyebileceğimiz ColdStack, kripto para ekosistemi ve ötesindeki projeler için merkeziyetsiz bulut sistemlerin gücünü ortaya çıkarmanın en hızlı, en basit ve en kolay yoludur.

ColdStack, yapay zeka tabanlı işlem hattıyla saklama çözümlerini optimize ederek kullanıcılara dosyalarını saklamaları için son derece uygun maliyet ve aynı şekilde güvenli bir yol sunuyor. ColdStack projesi; şeffaflık, değişmezlik ve kriptografi doğrulanabilirlik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı.

Platform, tüm DeFi veri saklama alanlarının tek bir platformda basit olarak entegrasyonuna olanak sağlarken ayrıca çeşitli merkeziyetsiz bulut sistemleri arasında geçiş yapmak için veri transferine gerek kalmayacak şekilde oluşturulan entegre bir sistem.

ColdStack, kullanıcıların merkeziyetsiz saklama çözümlerine kolayca erişmelerini sağlayan birleşik bir Amazon S3 uyumlu API’a sahip. Kullanıcılar, CLS token’ı kullanarak tüm merkeziyetsiz veri saklama alanlarına erişim elde ederler ve maliyetleri karşılaştırmalarının yanı sıra her bir hizmetin belirli güçlü yönlerini araştırmaları da gerekmez.

Amazon S3 API uyumluluğu uygulamasıyla bireylerin bu hizmetlere zaten aşina oldukları bir arayüz üzerinden erişmelerine imkan verir, bu da kullanıcı deneyimini daha da kolaylaştırır. Birleşik API, her yerden ve her zaman mümkün olacak kolay veri depolama ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edildi.

Öte yandan ColdStack, NFT alanında da önemli bir probleme çözüm getiriyor. ColdStack platformu, bir ColdStack kullanıcısının Filecoin ile birleştirilmiş verileri, Storj ile 4K fotoğrafları, Arweave ile web sayfalarını ve bunun yanında OpenSea ve Rarible ile NFT’leri listeleyebilmeyi tek bir token ile gerçekleştirecek şekilde geliştiriliyor.

ColdStack, Binance Smart Chain’de

ColdStack, Salı günü Binance Smart Chain’de de yer almaya başladı. ColdStack’in CLS token’ı artık Binance Smart Chain’deki en büyük merkeziyetsiz borsa PancakeSwap’ta da alınıp satılabiliyor.

ColdStack is now on BSC
and we’re now listed on Pancake!

BSC token address:
0x668048E70284107A6aFab1711f28D88dF3E72948

Pancake pair:https://t.co/x5gvaJLmBm

Browse it here:https://t.co/vOJcwiDE6J

Cross-chain bridge: https://t.co/4mcOqyHiDd pic.twitter.com/DDvkHxBikH

— ColdStack (@coldstack_io) November 30, 2021

ColdStack’i takip edin!

Resmi internet sitesi: https://coldstack.io Twitter: https://twitter.com/coldstack_io Telegram: https://t.me/coldstackio Medium: https://medium.com/coldstack

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!