365miner.com
Çok Büyük Oynuyorlar! Dünyaya Milyonlarca Teknoloji Ürünü Satan Şirket Gözünü Kripto Sektörüne Dikti!
Çok Büyük Oynuyorlar! Dünyaya Milyonlarca Teknoloji Ürünü Satan Şirket Gözünü Kripto Sektörüne Dikti!

Çok Büyük Oynuyorlar! Dünyaya Milyonlarca Teknoloji Ürünü Satan Şirket Gözünü Kripto Sektörüne Dikti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen teknoloji devi şirket gözünü kripto sektörüne çevirdi. Yapacağı yenilikleri duyuran şirketin hamleleri dikkat çekiyor.

23:25
27 Şubat 2023

Okuma Süresi: 2 Dakika Milyonlarca dolarlık değere sahip Çinli teknoloji devi Huawei’nin cloud tarafı, Doğu Asya bölgesinde ve ötesinde bu teknolojilerin hızla benimsenmesini ve yaygınlaşmasını kolaylaştırmayı amaçlayan metaverse ve Web3 Alliance projesinin lansmanında çok sayıda blok zinciri şirketiyle büyük çaplı bir ortaklığa girdi. WeChat tarafından 25 Şubat’ta bildirdiğine göre Huawei Cloud, 23 Şubat’ta Endonezya’nın Bali kentinde düzenlenen 2023 Huawei Cloud Asya Pasifik Ortaklık Liderleri Zirvesi’nde Polygon (MATIC), Deepbrain Chain (DBC), Morpheus Labs (MITX) ve BlockChain Solutions ile işbirliğini duyurdu.

İçerik Rehberi

Sınır Gökyüzü Mü?Huawei Genişlemeye Doymuyor Sınır Gökyüzü Mü? Ortaklık ve lansman duyurusunu yorumlayan Morpheus Labs CEO’su Pei-Han, şirketinin Huawei Metaverse ile Web3 Alliance’ın kilit ortaklarından biri olarak projeye dahil olduğunu vurguladı. 22-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen zirve, metaverse ve Web3 Alliance ortaklarının yanı sıra Cloudsec Asia, Sirius, HKT Enterprise Solutions, China Telecom, China Mobility ve China Unicom gibi bölgedeki diğer şirketlerini de teknolojinin erişim alanını genişletme çabalarını tartışmak üzere bir araya getirdi. Rapora göre Huawei Cloud, dünya çapında 730 milyon son kullanıcıya hizmet verdiği için dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi ve üretkenliği artırmayı amaçladığı yaklaşık 30 ülkede hükümetlere ve işletmelere bulut hizmeti, yapay zeka (AI) ve big data dağıtıyor. Huawei Genişlemeye Doymuyor Ayrıca, şirketler arasında kurulan son blockchain ittifakı, Huawei’nin yeni teknolojileri genişletme çabalarından sadece biri. 2021 Kasım ayında, 5G teknolojisinin küresel sahneye henüz yeni çıkmasına rağmen, 2030 yılına kadar 6G ağını kullanıma sunmayı hedeflediğini duyurmuştu. Son duyuru dikkate alındığında, dünyaca ünlü teknoloji şirketi Tencent’in bulut kolu olan Tencent Cloud’un, küresel Web3 ekosisteminin gelişimini desteklemek amacıyla Ankr (ANKR), Avalanche (AVAX), Layer 1 network Sui ve Ethereum (ETH) Layer 2 zkEVM ölçeklendirme çözümü Scroll’u içeren merkezi olmayan teknoloji projeleriyle ortaklığına ilişkin daha önceki haberleri takip ediyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!