NFT
Coinbase’e TerraUSD (UST) Tokenini Listelemesi ile İlgili Dava Açıldı!
Coinbase’e TerraUSD (UST) Tokenini Listelemesi ile İlgili Dava Açıldı!

Coinbase’in Katman-2 Çözümü Base, Yatırım Yaptığı İlk 6 Projeyi Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase Ventures tarafından yönetilen bir girişim sermayesi fonu olan Base Ekosistem Fonu, Base üzerine inşa edilen onchain projelerine yaptığı ilk altı yatırımı açıkladı.

Fon 800’den fazla başvuru aldı ve ilk yatırım dalgasında desteklemek üzere altı proje seçti: Avantis, BSX, Onboard, OpenCover, Paragraph ve Truflation.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FBI, Geçtiğimiz Günlerde Yaşanan Kripto Para Platformu Stake’in Hack’inin Failini Açıkladı

Peki bu projeler ne ile ilgili? Base, paylaştığı detaylarda seçtiği her bir projenin özelliklerini şöyle sıraladı:

Avantis, kullanıcıların 100x’e kadar kaldıraçla kripto ve gerçek dünya varlıklarını alıp satmasına ve USDC likiditesi sağlayarak piyasa yapıcı olarak getiri elde etmesine olanak tanıyan oracle tabanlı bir sentetik türev protokolü. Base, Avantis’in basit tasarımı ve risk yönetimi özelliklerinden etkilendi. BSX, kullanıcıların kaldıraçla uzun ve kısa vadeli işlem yapabilmeleri için merkeziyetsiz bir limit emir defteri oluşturuyor. Base, onchain ticaretinin çeşitli piyasa yapıları tarafından desteklenmesi gerektiğine inandığını ve BSX’in merkezi ve merkeziyetsiz ticaret deneyimlerinin en iyilerini bir araya getirmesinden heyecan duyduğunu belirtti. Onboard, kullanıcıların kendi MPC cüzdanları ve akıllı sözleşmeleri aracılığıyla eşler arası bir şekilde kripto paralara giriş ve çıkış yapmaları için zincir üzerinde, kendi kendine gözetim yolu sağlıyor. Base bunu, özellikle Onboard’un şu anda bulunduğu Afrika’da, gelişmekte olan pazarlar için daha kapsayıcı bir finansal sistemi teşvik etmek için kritik bir çözüm olarak görüyor. OpenCover, DeFi kullanıcılarını akıllı sözleşme saldırıları ve oracle hataları gibi zincir üzerindeki risklere karşı korumak için Nexus Mutual gibi sigortacılarla birlikte çalışan ilk L2 sigorta toplayıcısı olarak biliniyor. Base, OpenCover’ın kullanıcılara işlem noktasında onchain sigorta seçenekleri sunma konusundaki yenilikçiliğini takdir etti. Paragraph, içerik oluşturucuların büyümelerini ve kazanç potansiyellerini güçlendirmek için permisionless protokoller kullanarak içeriklerini yayınlamalarına, paylaşmalarına ve içerikleri etrafında bir iş kurmalarına yardımcı olan bir onchain içerik oluşturucu platformu olarak biliniyor. Truflation, 18 milyondan fazla noktadan ve 40’tan fazla veri kaynağından gerçek zamanlı olarak veri derleyerek otomatik ve bağımsız günlük enflasyon raporlaması sağlayan bir onchain finansal oracle olarak tanınıyor. Base, Truflation gibi tarafsız bir üçüncü tarafın önemli finansal ölçütler hakkında raporlama yapmasının ve bunları zincir üzerinde kolayca erişilebilir hale getirmesinin önemini vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!