NFT
Coinbase’den Bu Altcoinin Yatırımcılarına İyi Haber: Airdrop Geliyor!
Coinbase’den Bu Altcoinin Yatırımcılarına İyi Haber: Airdrop Geliyor!

Coinbase’den Bu Altcoinin Yatırımcılarına İyi Haber: Airdrop Geliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce Ripple (XRP) yatırımcılarına dağıtılacağı açıklanan Flare (FLR) altcoin airdrop etkinliğinin Coinbase tarafından da destekleneceği açıklandı.

Coinbase, Ripple (XRP) Sahipleri İçin FLR Altcoin Airdrop’unun Destekleyecek

SEC ile Ripple arasındaki kripto para davası nedeniyle XRP altcoinini delist eden ilk borsalardan biri olan Coinbase, buna rağmen 12 Aralık 2020 TSİ 03:00 tarihini esas alarak, bu tarihte borsada XRP tokeni tutan yatırımcılarına FLR tokenlerini airdrop olarak dağıtacak.

Şirketin resmi Twitter hesabı konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Coinbase, Flare Network’ün FLR airdrop’unu desteklemek için müşterilerimize daha önce verdiğimiz taahhüdü yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Airdrop’un 2023’ün ilk yarısında destekleneceğini tahmin ediyoruz. Coinbase’de 12 Aralık 2020 saat 03:00 snapshot tarihinde XRP’ye sahip olan uygun ülkelerdeki müşteriler FLR tokenlarını almaya hak kazanacaktır.

Belirli bir ülke için desteği garanti edemesek de, FLR ticaretinin ve ilgili FLR airdrop’unun Almanya, Japonya, New York ve Singapur hariç olmak üzere Coinbase’in desteklediği ülkelerde genel olarak kullanılabilir olması beklenmektedir.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple (XRP) Yatırımcılarına Verilecek Altcoin Airdrop'unu Destekleyecek Borsalar Açıklandı!

Flare, bazı benzersiz özelliklere sahip dağıtık bir ağdır. Ethereum ve XRP Ledger gibi ağlar arasında iki yönlü köprüler oluşturmak için kullanılabilir. Bu, XRP tokeninin akıllı sözleşmelerle kullanılmasına izin vereceği anlamına geliyor.

Coinbase intends to honor our prior commitment to our customers to support @FlareNetworks’ FLR airdrop.

— Coinbase Assets (@CoinbaseAssets) December 12, 2022

Ripple’ın XRP Ledger’ı (XRPL) küresel bir ödeme ve takas ağıdır. Bu kullanım durumu için optimize edilmiş olsa da, diğer işlevsellik türleri söz konusu olduğunda sınırlı bir kullanıma sahiptir.

Flare Network, XRP tokenı için akıllı sözleşme özelliği desteği sunarak bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

 

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!