NFT
Almanya Bitcoin Borsası Coinbase’in Yasalara Uymadığını Açıkladı!
Almanya Bitcoin Borsası Coinbase’in Yasalara Uymadığını Açıkladı!

Coinbase’den Bu Altcoine Nihayet Yeşil Işık Geldi: Yakında Listenecek! Fiyatta Hareketlilik Var

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası Coinbase’den yeni bir altcoin listeleme haberi geldi.

Platformun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, daha önce Elrond olarak adlandırılan MultiversX (EGLD) borsada listelenecek.

Eski İsmiyle Elrond (EGLD) Altcoini Coinbase Borsasında Listelenecek

Resmi hesaptan yapılan açıklamaya göre altcoin yalnızca MultiversX ağında desteklecek ve kullanıcılardan başka ağlar üzerinde coin aktarımı yapılmaması istendi.

EGLD işlem çiftleri 7 Aralık 2022 (Yarın) Türkiye saati ile 20:00’da borsa üzerinde açılacak.

Coinbase will add support for MultiversX (Previously Elrond) (EGLD) on the MultiversX network. Do not send this asset over other networks or your funds may be lost.

— Coinbase Assets (@CoinbaseAssets) December 6, 2022

EGLD fiyatında Coinbase listelemesinin ardından yaşanan artışı gösteren grafik.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase Wallet Bu Dört Büyük Altcoini Delist Ettiğini Açıkladı!

MultiversX geliştirici ekibi bu büyük listelenme haberinin ardından resmi blogundan bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bir ay önce, Paris’teki açılış X Day konferansımız sırasında, xPortal, xWorlds ve xFabric dahil olmak üzere en cesur dönüm noktalarımızdan ve ürünlerimizden bazılarını açıkladık, ekosistemin kapsamını ve ölçeğini genişlettik ve yeni büyüme yolları açtık.

Bugün, MultiversX blok zincirinin altında yatan yerel altcoin olan EGLD’nin işlem hacmine göre ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase’de listelendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu yeni listeleme sayesinde EGLD, dünya çapında zaten hatırı sayılır olan piyasa varlığını genişleterek, kurumsal kuruluşlar da dahil olmak üzere 100’den fazla ülkede 108 milyondan fazla kullanıcıya kolay bir yolla satın alınabilir ve takas edilebilir hale geliyor.”

Buna ek olarak MultiversX CEO’su Beniamin Mincu ise şunları söyledi:

“MultiversX’e dönüşüm ve gelişimle, blok zincirlerinin faydasını ve değer sunumunu alıyor ve önemli ölçüde genişletiyoruz.

EGLD aracılığıyla MultiversX Ekosistemine erişimi artırmanın en önemli adımlarından biri olan Coinbase listelemesi konusunda heyecanlıyız.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!