sikayetkripto
Coinbase’e TerraUSD (UST) Tokenini Listelemesi ile İlgili Dava Açıldı!
Coinbase’e TerraUSD (UST) Tokenini Listelemesi ile İlgili Dava Açıldı!

Coinbase Yeni Listelemeyi Duyurdu: Altcoinin Fiyatı Ani Sıçradı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında son olaylar ışığında düşüş eğilimi devam ederken sektörün en büyük borsalarından biri olan Coinbase yeni bir altcoin listelediğini duyurdu.

Bu tarz gelişmeleri anında öğrenmek için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz:

Coinbase $PYR listeleyeceği duyurdu.

— Bitcoin Sistemi (@bitcoinsistemi) November 28, 2022

Coinbase Yeni Altcoini Yarın Listeleyecek

Coinbase resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamasında Vulcan Forged PYR (PYR) altcoinini listelediğini bildirdi. Listeleme yarın Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleşecek.

Söz konusu kripto para Ethereum (ETH) ağı üzerinde çalışan bir oyun temalı token.

Borsa bu ayın başlarında yaptığı açıklamasında söz konusu tokeni yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Coinbase will add support for Vulcan Forged PYR (PYR) on the Ethereum network (ERC-20 token). Do not send this asset over other networks or your funds may be lost.

— Coinbase Assets (@CoinbaseAssets) November 28, 2022

Gün içerisinde Bitcoin ile beraber ani bir düşüş gerçekleştiren PYR’nin fiyatı listeleme haberiyle birlikte ani bir sıçrama yaptı ve bu yazının yazıldığı anlarda 2.86 dolar seviyesinden 3.15 dolara kadar tırmanmış durumda.

PYR altcoininin günlük fiyat değişimini gösteren grafik.

Proje, 10’dan fazla oyuna, topluluğunda 20.000’den fazla üyeye ve piyasadaki en büyük beş NFT pazar hacimlerinden birine sahip olduğunu söylüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase Destekli Borsa Bitcoin Rezervlerini Açıkladı! BTC Dışında Hangi Altcoinler Var?

Şirketin resmi web sitesinde PYR ekosistemi ile ilgili şu ifadeler yer alıyor:

“Oynaması ve geliştirmesi kolay bir ekosistem olarak tasarlanan Vulcan Forged, geliştirme programları, inkübasyon ve kitle fonlaması yoluyla geliştiricileri destekleyerek dünya standartlarında blok zinciri oyunlarının geliştirilmesini teşvik eden topluluk tabanlı bir projedir.

Blok zinciri oyun meraklıları için Vulcan Forged, popüler oyunlara ve oyun içi dijital varlıkları alıp satabilecekleri devasa bir NFT pazarına erişebilecekleri tek durak noktasıdır. Tüm ekosistem kendi PYR yerleşim, staking ve yardımcı token’ı tarafından desteklenmektedir. ERC20 uyumlu PYR, Vulcan Forged ekosisteminin bir parçası olan oyunlar içinde kullanılabilen platformlar arası bir para birimidir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!