NFT
Coinbase CEO’su Brian Armstrong’dan Kripto Para Sektörünün Geleceği İçin Açıklamalar!
Coinbase CEO’su Brian Armstrong’dan Kripto Para Sektörünün Geleceği İçin Açıklamalar!

Coinbase CEO’sundan Açıklamalar: “SEC Başkanı 2024’te Değişebilir, Stablecoinler Yerine Yeni Sistem Geliştiriyoruz”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase CEO’su Brian Armstrong verdiği bir röportajda kripto para ve stablecoinlerin geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Kriptonun finansal sistemi güncelleyecek en önemli teknoloji olduğunu ve stablecoinlerin bu vizyona ulaşmak için önemli bir başlangıç noktası olduğunu söyledi.

Ayrıca, bir para biriminin satın alma gücüne veya enflasyon oranına bağlı yeni bir stablecoin türü olan flat coinlerden de bahsetti. Flat coinlerin hala gelişimin erken aşamalarında olduğunu ve Coinbase’in bunları keşfetmekle ilgilendiğini söyledi. Armstrong, bu yeni stablecoinlerin geliştirilme sürecinde hangi aşamada olduklarını söylemedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sürpriz Altcoin Eylül Başından Bu Yana Faaliyetlerinde Patlama Yaşıyor

Armstrong ayrıca Coinbase ve diğer kripto şirketlerinin ABD’de karşılaştığı düzenleyici zorlukları da ele aldı. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto inovasyonuna karşı belirsiz ve düşmanca davrandığını ve Coinbase’in kendileriyle çeşitli şekillerde ilişki kurmaya çalıştığını söyledi.

Muhtemel bir olasılığın, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) kripto düzenlemesi konusunda adım atması ve daha fazla yetki alması olduğunu belirtti. Ayrıca, 2024’te veya daha sonra kriptoya daha fazla destek olabilecek yeni bir SEC başkanının atanma şansı olduğunu sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!