Coinbase CEO’su Binance FUD’unun Ardından Açıklama Yaptı!
Coinbase CEO’su Binance FUD’unun Ardından Açıklama Yaptı!

Coinbase CEO’su Binance FUD’unun Ardından Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase‘in hisseleri tüm zamanların en düşük seviyesindeyken, CEO Brian Armstrong personele bir not göndererek, mücadele eden veya başarısız olan diğer kripto para borsalarının aksine şirketlerinin ayakta kalacağına dair güvence verdi.

Coinbase CEO’su Binance FUD’u Hakkında Konuştu

Armstrong, “Bu bizim parlama anımız,” diye yazdı. “rakiplerimizin kuralları çiğnediğini ve değer ve medya ilgisinde roket gibi yükseldiğini gördüğümüz için bu her zaman kolay olmadı.” dedi.

Armstrong ayrıca çalışanları, piyasadaki dalgalanmanın ortasında müşterilere “hizmet vermeye hazır” olmaya çağırdı ve “Binance’te gerçekleşen büyük para çekme işlemlerini” potansiyel olarak katkıda bulunan bir faktör olarak nitelendirdi.

39 yaşındaki CEO ayrıca çalışanlara Coinbase’in rakibi Binance’tan etkilenmediğini, müşteri varlıklarını güvenli bir şekilde sakladığını ve bilançosunda 5 milyar dolar bulunduğunu hatırlatmaya çalıştı.

Coinbase hisseleri Salı günkü işlem seansını tüm zamanların en düşük seviyesi olan 39 doların altında kapattı.

FTX müşterilerinin para çekme talepleri borsanın çöküşüne katkıda bulunduğundan beri sektör yüksek alarm durumunda.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance'ten Parasını Çekmeyenlere Ödül Airdrop Mu Geliyor? CZ Açıklama Yaptı!

Analistlerin tahminlerine göre, günlük hacme göre dünyanın en büyük kripto para birimi değişim platformu olan Binance, Pazartesi gününden bu yana çeşitli kripto varlıklarında 2 milyar doların üzerinde net çıkış gördü.

Binance, tüm cüzdanlarında 60 milyar dolardan fazla değerde varlık bulundurduğunu söylüyor. Binance’in BNB tokenı, şirketin USDC para çekme taleplerini yeniden başlatmasının ardından bugün %2.1 düştü.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre borsa, bankalardaki aksama nedeniyle para çekme işlemlerini geçici olarak durdurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!