sikayetkripto
Coinbase, Bu Oyun Firmasıyla İşbirliğine Gitti!
Coinbase, Bu Oyun Firmasıyla İşbirliğine Gitti!

Coinbase, Bu Oyun Firmasıyla İşbirliğine Gitti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En köklü kripto para borsalarından Coinbase, yeni bir ortaklık açıkladı.

Coinbase, bir entegre oyun şirketi olan Enthusiast Gaming ile bir işbirliği anlaşması yaptığını açıkladı. Enthusiast Gaming, Coinbase Cloud ile yaptığı işbirliği sayesinde Web3 tabanlı oyun geliştirmelerini hızlandıracak.

Enthusiast Gaming, Web3 altyapısıyla tasarlayacağı oyunlarda Coinbase Cloud altyapısını kullanacak. Coinbase Cloud, kripto cüzdanı, blockchain ağları ve fiat paradan kripto paraya geçiş gibi bir çok noktada Enthusiast Gaming’e altyapı hizmeti sunacak.

Enthusiast Gaming CEO’su Bill Karamouzis, Coinbase’in uygun bir teknoloji ortağı olduğundan ve firmanın Web3 alanındaki uzmanlığından bahsetti:

Coinbase ile yaptığımız ortaklık ile projelerimizin ürettiği değerin artacağına inanıyorum. Bu değer artırıcı özellikler arasında bizim için en önemli olan, Coinbase Cüzdan hizmeti. Bu kendi kendini saklayan cüzdan seçeneği, kullanıcıların EV.IO’dan kazandıkları tokenları kolayca bir başkasına göndermesine veya almasına olanak tanıyacak.”

Enthusiast Gaming ile Coinbase arasındaki ortaklığın temeli ise EV.IO oyunu üzerine kurulacak.

EV.IO, Enthusiast Gaming’in geliştirmeye devam ettiği, tarayıcı tabanlı birinci şahıs nişancı (FPS) oyunudur. EV.IO oyununu diğer FPS oyunlarından farklı kılan şey ise, oyuncuların ödül olarak kripto para kazanacak olmaları.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!