CNBC’nin Deneyimli Sunucusu Bu Altcoinlerin Fiyatının Sıfıra Düşebileceğini Söyledi!
CNBC’nin Deneyimli Sunucusu Bu Altcoinlerin Fiyatının Sıfıra Düşebileceğini Söyledi!

CNBC’nin Deneyimli Sunucusu Bu Altcoinlerin Fiyatının Sıfıra Düşebileceğini Söyledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CNBC‘nin deneyimli sunucusu Jim Cramer, “Mad Money’nin” yakın tarihli bir bölümünde XRP, Cardano ve Dogecoin gibi altcoinlerin muhtemelen sıfıra düşmesini beklediğini söyledi.

Ünlü Sunucu Bazı Altcoinlerin Sıfıra Düşebileceğini Söyledi

Ünlü TV sunucusu yatırımcıları, düşen kripto para fiyatlarına rağmen kripto para varlıklarını elden çıkarmak için çok geç olmadığı konusunda uyardı.

Cramer, en iyi kripto para birimlerinin hala ciddi şekilde aşırı değerli olduğuna inanıyor, bu yüzden onları tutmaya devam edenler kendilerini korkunç bir konumda buldular, dedi.

Mad Money’nin uzun süredir sunuculuğunu yapan Cramer, dünyanın en büyük stablecoini olan Tether’i (USDT) de hedef alarak şirketin USDT rezerv desteğini sorguladı.

Cramer, kripto meraklılarının umutsuzca işleri yoluna koymaya çalıştığını söylüyor ve kripto endüstrisinin mevcut durumunu dot-com balonuyla karşılaştırıyor.

Kripto para destekçileri Cramer’in açıklamalarıyla alay etme eğiliminde olsa da, Cramer Haziran ayında kripto para birimlerinin düşmek için daha fazla yeri olduğunu doğru bir şekilde tahmin etmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Yazılım Şirketi Palantir'in CEO'su Kripto Paralarla İlgili Açıklama Yaptı!

O zamanlar, düşüş tezi ABD Merkez Bankası’nın faiz artırımlarıyla kriptoyu yok edeceği fikri etrafında dönüyordu.

FTX borsasının çöküşünün ardından, enflasyonun zirveye ulaşmış gibi görünmesine rağmen kripto için görünüm daha da vahim hale geldi.

Yine de Bitcoin henüz Cramer’in düşüş hedefi olan 12.000 dolara düşmedi. En büyük kripto para birimi, 21 Kasım’da son yılların en düşük seviyesi olan 15.479 dolara düştükten sonra şu anda 17.000 dolar seviyesinin biraz üzerinde işlem görüyor.

Standard Chartered’ın baş stratejisti Eric Robertsen, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in 2023’te 5.000 dolara düşebileceğini öngörmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!