Ünlü Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarına Net Sinyal: “Yalvarıyorum!”
Ünlü Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarına Net Sinyal: “Yalvarıyorum!”

CNBC Sunucusu Jim Cramer’dan Kripto Para Uyarısı: “En Meşruları Bu İkisi!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CNBC sunucusu Jim Cramer, yakın zamanda verdiği bir röportajda kripto paralara ilişkin güncel duruşunu paylaştı ve insanların kripto varlıkları güvenli bir yatırım olarak algılamadıkları sürece yeni ortaya çıkan bu varlık sınıfına yatırım yapmamakta özgür olmaları gerektiğini iddia etti.

Ünlü yatırımcı, “bu varlıkların sonuçta birer Coca-Cola ya da Apple gibi” olmadıklarını söyledi.

Cramer, kriptonun yatırımcıların portföylerinin yalnızca küçük bir parçası olması gerektiğini iddia ediyor. Kendisi kişisel olarak kripto paralara %5’ten fazla pay ayrılmasını önermiyor. Cramer ayrıca kriptoya yatırım yapmak için borç para alma fikrini de eleştirdi.

“En Meşru Kripto Paralar Bitcoin ve Ethereum”

CNBC’de Mad Money programının sunucusu olan Cramer, “en meşru” kriptolar olarak Bitcoin ve Ethereum’u saydı.

Bilindiği üzere Cramer, meme token olarak adlandırılan kripto paralara ve özellikle de Dogecoin’e karşı aldığı sert tavrıyla tanınıyor. Cramer, DOGE’un kayıt dışı bir menkul kıymet olarak yasadışı olabileceğini bile iddia etmişti.

Öte yandan Cramer, kripto paraların gelecekte yaygın bir şekilde benimsenebileceğine inanıyor. Ünlü hisse senedi yatırımcısı, NFT’lere olan ilgisi nedeniyle Ethereum satın aldıktan sonra elinde tutmaya devam ettiğini de söylemişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
CNBC Sunucusu Jim Cramer: ” Bitcoin Ve Ethereum’da Kumar Oynadım!”

Ayrıca kripto sektörünün 2021’de yaygınlaşmasına rağmen, Cramer hala bu sektörde yeni servetler kazanılabileceğine inanıyor.

CNBC sunucusu Cramer daha önce Bitcoin hakkında eleştirel yazılar yayınlamış fakat 2020 yılında bu tavrını değiştirerek ilk kez BTC satın almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!