sikayetkripto
Ethereum’un Son Proof of Work Bloğunda Gizli Mesaj Ortaya Çıktı: İşte O Yazı!
Ethereum’un Son Proof of Work Bloğunda Gizli Mesaj Ortaya Çıktı: İşte O Yazı!

Citron Research Ethereum (ETH) Hakkındaki Görüşünü Açıkladı: Yükseliş mi Düşüş mü?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Citron Research, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) üzerinde aşağı yönlü tutumunu sürdürdüğünü açıkladı.

“Ethereum FTX Kadar Mantık Hataları Barındırıyor”

Şirket, 130 milyar dolarlık altcoinin iflas eden borsa FTX kadar “mantık hataları” barındırdığına inanıyor.

Kripto para dünyasında yaşanan mevcut krizden bahseden Citron, bu durumun şirketin short satışı isteğini yeniden alevlendirdiğini söyledi.

Ünlü araştırma şirketi FTX fiyaskosunun kurbanlarına pek sempati duymuyor gibi görünüyor. “Mağdurlara ya da hesap sahiplerine gelince, merkezsizleşmeyi istediniz, merkezsizleştiniz. Paranızı Bahamalar’a gönderirken ne düşündünüz?” diye tweet attı.

Dünyanın en ünlü short satıcılarından biri olarak bilinen Citron Research kurucusu Andrew Left, kripto para birimlerini “tam bir dolandırıcılık” olarak eleştirmişti.

We continue to be short ETHER as we believe this $130 bil token has as many common sense flaws as does the whole SBF story.

— Citron Research (@CitronResearch) November 14, 2022

Left, 2017 yılında Grayscale’in Bitcoin Trust’ını hedef almış ve “gülünç” olarak nitelendirdiği değerlemesini eleştirmişti.

Ancak Citron Research, Bitcoin’e karşı ısındı ve mükemmel bir enflasyondan korunma işlevi görebileceğini savundu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kullanıcılara Önemli

Citron Research, 2015 yılında Valeant Pharmaceuticals’a karşı başarılı bir yatırım yaptıktan sonra önemli bir isim haline geldi. Dünyaca ünlü ilaç şirketinin özel eczaneler yardımıyla gelirini şişirdiğini ortaya çıkardı.

Citron geçen yıl da GameStop olayının bir parçası olduktan sonra manşetlere çıkmaya başladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!