Çıkan Haberlerin Ardından Binance Coin Düşüş Yaşadı: BNB Analizi
Çıkan Haberlerin Ardından Binance Coin Düşüş Yaşadı: BNB Analizi

Çıkan Haberlerin Ardından Binance Coin Düşüş Yaşadı: BNB Analizi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para alım-satım platformu Binance’ın yerel tokeni BNB, ABD’li yetkililerin borsaya yeni bir soruşturma açacağına dair bir söylentinin yayılmasının ardından değer kaybetti. Bu söylentileri Binance yalanlamıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance'ten İddialara Yanıt Geldi!

CoinMarketCap verilerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi olan BNB, haftanın ilk gününe %3 değer kaybıyla başladı. Binance Coin önceki hafta ise %2,54 gerilemişti.

BNB Teknik Analizi

Binance Coin (BNB), Kasım ayının ilk haftasında dev borsanın FTX’i satın almasının fiyatlanması nedeniyle 400 dolara kadar yükselmişti. Ancak Binance patronu CZ’nin satın alımdan vazgeçmesi ve FTX borsasının iflasıyla BNB 250 dolara kadar düştü.

BNB geçtiğimiz günlerde psikolojik sınır olan 300$ direncini aşsa da satış baskısı nedeniyle yeniden geri çekildi. Binance Coin an itibarlyle 276$ seviyesinde işlem görüyor.

BNB için ilk ana yatay destek 258.9 dolarda olsa da kripto para birimi şu anda kritik bir konumda.

Bir çok yatırımcı ana trendi belirlemek için 200 günlük hareketli ortalamayı kullanıyor. 200 günlük hareketli ortalama (MA 200) şu anda 278$’da bulunurken BNB bu kritik indikatörün yeniden altına geriliyor.

BNB, haftanın devamında MA 200 çizgisinin üzerine yeniden yükselmez ise takip edilmesi gereken ana destekler 259$ ve 242$’da bulunuyor. Dirençler ise sırasıyla 298$ ve 329$ seviyelerinde.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!