MEXC
Changpeng Zhao’dan Önemli Açıklamalar: Binance’in Merkezi Nerede Olacak?
Changpeng Zhao’dan Önemli Açıklamalar: Binance’in Merkezi Nerede Olacak?

Changpeng Zhao’dan Önemli Açıklamalar: Binance’in Merkezi Nerede Olacak?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Changpeng Zhao, şirket ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu ve şirketin merkezi ile ilgili ipucu verdi. 

14:15
19 Kasım 2021

Düzenleyici baskıya rağmen, kripto para borsası Binance ve çeşitli bölgesel kuruluşları, son zamanlarda attıkları adımlar ile başarılı bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini kanıtladı.

İçerik Rehberi

Halka Arz SüreciBinance’in Merkezi Neresi Olacak? Halka Arz Süreci 2021 yılı Binance ve diğer borsalar için karlı bir yıl oldu. Buna ek olarak Binance US ilk finansman turu ile bir halka arz süreci başlattı. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) ise bu IPO’nun bir ya da iki ay içinde kapanmasını beklediğini dile getirdi. 19 Kasım’da Singapur’daki Bloomberg Yeni Ekonomi Forumu’nda konuşan CZ, kesin rakamdan emin olmamasına rağmen firmanın bu turda “birkaç yüz milyon” dolar topladığını dile getirdi. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Binance US, Coinbase’den sonra halka açılan ikinci büyük Amerikan kripto para borsası oldu ve CZ, senaryoyu harfiyen yerine getirmeyi planlıyor. Singapur’daki forumda CZ, ülkede halka açılmanın yolunun para toplamak olduğunu kaydetti ve şunları ekledi:

Bir oyun kitabı var, Coinbase yaptı… Coinbase’in yaptığı her şeyi, uyumluluk açısından, umarım daha ucuza yapabiliriz.

Ayrıca CZ, bunun şirketin hem kullanıcıları hem de yatırımcıları çekmesine izin vereceğini ve çok sayıda başarılı fonlama turunun ardından gelecekteki bir halka arzın önünü açacağını söyledi. Binance’in Merkezi Neresi Olacak? Elde edilen bilgilere göre Binance CEO’su, beş on yıl içinde kripto para borsalarının diğer borsalar ile birleşeceğini düşünüyor. Yani CZ, menkul kıymetler tokenlaştırılıdığında Binance’in de bir kripto para borsa listelenebileceğine işaret ediyor. Bir genel merkezin nerede olacağı ile ilgili gelen soruya yanıtında ise CZ, Fransa, BAE ve Singapur’un kripto para dostu bölgeler olduğunu dile getirdi. Ancak düzenleyici durumlar nedeniyle CZ genel merkezin nerde olacağı ile ilgili net bir açıklamada bulunmadı. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!