MEXC
sikayetkripto
Celsius (CEL) Kullanıcılarına Milyonlarca Dolar Geri Ödeme Yapacak!
Celsius (CEL) Kullanıcılarına Milyonlarca Dolar Geri Ödeme Yapacak!

Celsius (CEL) Kullanıcılarına Milyonlarca Dolar Geri Ödeme Yapacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg News’in bugün bildirdiğine göre, Celsius Networks (CEL) iflas davasını yöneten bir ABD iflas hakimi, kripto para şirketinin 50 milyon dolar değerindeki kriptoyu saklama hesaplarının kullanıcılarına iade etmesini emretti.

Kripto Borç Veren Celsius’un (CEL) İflas Yargıcı, Saklama Hesabı Sahiplerine 50 Milyon Dolarlık Kripto İade Etmesini Emretti

Celsius (CEL) Eylül ayında bu tür hesaplarda varlıkları bulunan müşterilere kripto para iade etmek için bir talepte bulunmuştu.

Celsius, Temmuz ayında iflas başvurusunda bulunmasından yaklaşık bir ay sonra, Eylül ayında, faaliyetlerini yeniden yapılandırma ve yeniden başlatma çabalarıyla ilgili devam eden soruları ele almak için ayrı bir duruşma öncesinde, saklama sahiplerinin fonlarını kendilerine iade etmek için başvuruda bulundu.

Dosyaya göre, Celsius’un toplu olarak 210 milyon doların üzerinde para yatıran yaklaşık 58.300 kullanıcısı bulunuyor.

15.680 müşteri yaklaşık 44 milyon dolar değerinde “Saf Saklama Varlıkları” tutuyor.

Davaya bakan New York Güney Bölgesi İflas Mahkemesi, konuyu görüşmek üzere 6 Ekim’de bir duruşma planladı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Gizlilik Coininden Kritik Hamle, Ethereum'dan (ETH) Sonra Bir İlki Gerçekleştiriyor!

Karar Çarşamba günü yapılan bir duruşmada sözlü olarak iletildi ve Eylül ayında yaklaşık 44 milyon dolar değerinde olan bir miktar kripto için geçerli. Celsius’un diğer kullanıcılara milyarlarca dolarlık coin borcu bulunuyor.

Celsius’un argümanı, Earn or Borrow ürünlerini kullanan Celsius müşterilerinin aksine, saklama hesaplarına sahip müşterilerin kripto varlıklarının mülkiyetini hala koruduğuydu.

Celsius yalnızca depolama sağlayıcısı olarak hareket ediyordu. Bu nedenle, bu fonlar Celsius’un mülküne değil müşterilere aittir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!