CEEK Coin Grafikleri: Ceek VR Analist Yorumları
CEEK Coin Grafikleri: Ceek VR Analist Yorumları

CEEK Coin Grafikleri: Ceek VR Analist Yorumları

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk kripto para yatırımcıları arasında da oldukça popüler olan Ceek VR (CEEK) genel kripto para piyasası ile birlikte hareket ediyor.

14:25
15 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Son zamanlarda kripto para birimlerinde aşağı ve yukarı yönlü hamleler görüyoruz. Bugün ise her ne kadar odak konusu Ethereum Merge olsa da kripto para birimlerinin nispeten stabil kalmış olmaları dikkatleri çekiyor. Ayrıca piyasanın popüler coin’leri olan metaverse coin’ler de Perşembe gününde sakin bir şekilde ilerliyor.

İçerik Rehberi

CEEK Coin FiyatıCEEK Coin Yorumları CEEK Coin Fiyatı Türk kripto para yatırımcıları arasında da oldukça popüler olan Ceek VR (CEEK) yazının kaleme alındığı sırada 0,1568 dolardan işlem görüyor. Son 1 hafta içinde yaklaşık olarak %6,5 düşüş yaşayan CEEK, son bir ayda da %30 gerileme kaydetti. Yaklaşık olarak 126,6 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan CEEK, tüm zamanlar rekorunu 29 Kasım 2021’de 1,20 dolar ile kırmıştı. Güncel rakamlara bakıldığında CEEK’in ATH seviyesinin yaklaşık olarak %87 altında olduğu görülüyor. Buna ek olarak CEEK aslında attığı adımlar ile de ilgi topluyor. Ceek VR en basit anlamda, sanatçıların, spor alanından isimlerin ve içerik üreticilerin hayranları ile bire bir etkileşime girmesine izin vermek amacıyla yola çıktı. Bunun için de proje, NFT, VR, DeFi ve metaverse teknolojilerinden faydalanılıyor. Ayrıca VR gözlük ve kulaklık setleri de projenin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. CEEK Coin Yorumları CEEK aslında kripto para piyasasını ikiye bölmüş gibi görünüyor. Bazı analistler projenin temelinin sağlam olduğunu, ekibin güçlü olduğunu ve bu sebeple de uzun vadede umut vaat eden bir kripto para birimi olduğunu ifade ediyor. Buna ek olarak bazı analistler ve uzman isimler ise CEEK’in bekleneni karşılayamayacağını ve yaratılan hype’ın bir süre sonra son bulacağını dile getiriyor. Hype’ın son bulmasının ise fiyat üzerinde büyük etkisinin olacağı ve daha büyük düşüşler yaşanabileceği ifade ediliyor. Dolayısıyla bu noktada yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmalarının önemi bir kez daha karşımıza çıkıyor. Eğer bir kripto para yatırımı yapacaksınız mutlaka projeyi araştırmanızı, sadece yorumlar ile ilerlememenizi ve mutlaka projenin topluluğuna dahil olmanızı tavsiye edebiliriz. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!