Cardano’nun Yakında Piyasaya Süreceği DUST Altcoini Hakkında Bilinenler Neler?
Cardano’nun Yakında Piyasaya Süreceği DUST Altcoini Hakkında Bilinenler Neler?

Cardano’nun Yakında Piyasaya Süreceği DUST Altcoini Hakkında Bilinenler Neler?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) kısa süre önce zero-knowledge veri koruma tabanlı bir yan zincir olan Midnight’ı ve yakında çıkacak olan altcoini DUST’ı tanıttı.

Midnight hakkında daha fazla ayrıntı gelmeye devam ederken, tokenı Dust hakkında çok az şey biliniyor hatta hiçbir şey bilinmiyor. Bu durum, birçok Cardano kullanıcısının DUST tokeninin ne hakkında olabileceğini ve sonraki kullanım durumlarını merak etmesine neden oldu.

DUST piyasaya sürüldüğünde Cardano blok zincirinin yerel kripto para birimi olan ADA’nın durumunun ne olacağına dair spekülasyonlar da var.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano (ADA) Kurucusu, Sert Geçen Ayı Piyasasına Rağmen Yeni Bir Proje Daha Geliştirdi!

DUST, Cardano Blok Zincirinden Farklı Bir Zincirde Çalışacak

Bu spekülasyonlara yanıt olarak, Cardano odaklı Twitter hesabı ADA whale, DUST token hakkında şu ana kadar bildiklerini paylaştı. DUST tokeninin, farklı bir zincirde var olduğu ve diğer tüm tokenler gibi önemini kazanması gerektiği için ADA kripto para biriminin değerini düşürmeyeceğine inanıyor.

Ayrıca, “ADA’nın maksimum arz ve emisyon programı değişmeden kalır ve DUST size asla Cardano konsensüs veya gelir tablosunda bir hak vermez” diye ekledi.

DUST’ın Midnight blok zincirinde gaz ücreti olarak olası kullanımına yanıt olarak ADA balinası, “Bence amaç bu, evet” dedi.

Bununla birlikte, DUST henüz piyasaya sürülmediği için kullanıcılar dolandırıcılıklara veya sahte tokenlere karşı dikkatli olmalıdır.

Resmi web sitesine göre Midnight, temel organizasyon, ticaret ve ifade özgürlüklerini korurken hassas ticari ve kişisel verileri güvence altına alan veri koruma tabanlı bir blok zinciri olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!