sikayetkripto
Cardano (ADA) Kurucusu, Ripple (XRP) Davası Konusundaki Safını Belli Etti! Kimi Destekliyor?
Cardano (ADA) Kurucusu, Ripple (XRP) Davası Konusundaki Safını Belli Etti! Kimi Destekliyor?

Cardano Kurucusundan Bomba İddia: “Ripple Davası Bu Tarihte Sona Erecek!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) kurucusu ve Input Output’un CEO’su Charles Hoskinson, YouTube’da kısa süre önce düzenlenen bir “Bana bir şey sor” oturumunda, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında iki yıldır süren yasal mücadelenin 15 Aralık’ta sona erebileceğine dair “söylentiler” duyduğunu söyledi.

Ancak Hoskinson, yakından izlenen davanın sonucunun sektör için “yıkıcı” etkileri olabileceğini iddia ediyor.

2 Aralık’ta Ripple, SEC’in davalıların özet karar talebine itirazına redaksiyonlu yanıtını sundu. Bu, davadaki son başvurusuydu. Davacı ayrıca mahkemeden cevabında Ripple aleyhine karar vermesini istedi.

Blockchain şirketi Chia Network’ün işletme müdürü Gene Hoffman, kısa bir süre önce yargıcın SEC lehine karar vereceğini söylemiş ve bu düşüncesini SEC’in on yıllardır Bölüm 5 davası kaybetmemesine dayandırmıştı. Hoffman ayrıca blockchain startup’ı LBRY’nin de kısa süre önce SEC’e karşı benzer bir davayı kaybettiğini hatırlattı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple, SEC Davasını Kazanacak Mı? Analist İhtimali Açıkladı!

Ripple CEO’su Davanın 2023’ün İlk Yarısında Karara Bağlanabileceğini Söylemişti

Hoskinson’ın dava hakkındaki son açıklaması, eski Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un 2023’ün ilk yarısında karara bağlanacağını öngördüğü göz önüne alındığında, tedbirli karşılanmalıdır.

Kripto para sektörü üzerinde büyük etkileri olması beklenen yasal mücadele Aralık 2020’de başladı. SEC davası, XRP kripto para biriminin fiyatına büyük bir darbe indirmiş ve birçok ABD borsası XRP ticaretini durdurmak için harekete geçmişti.

XRP bir zamanlar Ethereum’un da önünde dünyanın en büyük ikinci kripto parası olarak işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!