NFT
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Satoshi Nakamoto Olduğunu Mu İddia Etti?
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Satoshi Nakamoto Olduğunu Mu İddia Etti?

Cardano Kurucusu Hoskinson’dan XRP Açıklaması: “Bundan Sonra…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson kısa süre önce yaptığı bir video açıklamasında, Ripple ile SEC arasında 15 Aralık’ta yapılacağını iddia ettiği bir anlaşmaya ilişkin yanlış bir söylenti nedeniyle topluluğun kendisini taciz etmeye devam etmesinin ardından XRP ile ilgili tüm tartışmalardan kendisini tamamen çekeceğini söyledi.

Hoskinson XRP Davasının 15 Aralık’ta Biteceğini İddia Etmişti

Hoskinson, Ripple ile SEC arasındaki davanın 15 Aralık tarihinde bitebileceğine dair söylentiler duyduğunu söylemişti.

Hoskinson, dinleyicilerinden birinin ADA’nın ABD’de kayıtsız bir menkul kıymet olarak sınıflandırılıp sınıflandırılamayacağı ve böyle bir durumda Cardano’nun ne yapacağı hakkında bir soru sorduğunu açıkladı.

Hoskinson konuyla ilgili görüşlerini paylaşırken, Ripple davası hakkında da üstü kapalı bir yorumda bulundu.

Hoskinson, davanın “sektör çapında bir endişe” olduğunu ve bu nedenle konuya değindiğini iddia ediyor.

Cardano kurucusu, söylentiyi davaya yakın “oldukça güvenilir bir kaynaktan” duyduğunu açıklamıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano Kurucusundan Bomba İddia: “Ripple Davası Bu Tarihte Sona Erecek!”

Ancak, Hoskinson tarafından paylaşılan söylentinin beklenen şekilde yanlış çıkmasının ardından, XRP topluluğunun üyeleri tarafından yalan söylemekle suçlandı. Hoskinson, “XRP topluluğuyla nasıl etkileşim kuracağımı bilmiyorum” dedi.

Cardano’nun kurucusu, SEC’in iddialarına rağmen kendisinin XRP tokenini kayıtsız bir menkul kıymet olarak görmediğini söylüyor.

Bununla birlikte, SEC içerisinde herhangi bir yolsuzluk olduğuna da inanmıyor ve bunun sadece XRP hayranları tarafından desteklenen bir komplo teorisi olduğu görüşünü yineliyor. Hoskinson, Ethereum’un büyüklüğü, kapsamı ve ölçeği nedeniyle düzenleyici kurumdan daha nazik bir muamele gördüğünü savunuyor.

Hoskinson komplo teorilerine inanmadığı için XRP topluluğu tarafından daha önce “alay edildiğini”, “taciz edildiğini” ve “gaddarca muamele gördüğünü” söylüyor.

Dolayısıyla Hoskinson, artık XRP’den bahsetmenin ya da XRP ile ilgili sorulara yanıt vermenin hiçbir değeri olmadığını düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!