sikayetkripto
Cardano (ADA) Kurucusu Bitcoin’deki Çöküşü Değerlendirdi!
Cardano (ADA) Kurucusu Bitcoin’deki Çöküşü Değerlendirdi!

Cardano (ADA) Kurucusu Bitcoin’deki Çöküşü Değerlendirdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) Haziran ayında bu yılın en düşük seviyesi olan 17.600 dolardan sonra toparlanmaya başlamıştı.

BTC ara ara düşüşler yaşasa da 20.000 dolarlık seviyesini korumaya çalışıyordu. Ancak Salı günü sert bir şekilde düşen Bitcoin Haziran ayından bu yana görülen en düşük seviyeye geriledi.

Bitcoin’deki düşüş altcoinlere de yansırken, Ethereum (ETH) da Merge yükseltmesine çok az bir süre kalmasına rağmen sert bir düşüş yaşadı.

Ethereum dışında sert düşüşlerden nasibini alan bir diğer altcoin de Cardano (ADA) oldu.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yaklaşık %8’lik bir düşüş yaşayan ADA, 0,4645 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano’daki bu düşüşü yorumlayan ADA kurucusu Charles Hoskinson, attığı twitte ADA dahil kripto piyasasında yaşanan sert düşüşe şaşırdığını söyledi.

Piyasaların gerçeklikten koptuğunu iddia eden Hoskinson, mevcut piyasa fiyatlarının kripto paraların temelde olması gereken seviyeleri yansıtmadığına inandığını söyledi.

Cardano’ya karşı iyimserliğini koruyan ünlü CEO, “ADA, hiç bu kadar güçlü olmamıştı” diyerek ADA için daha iyi günlerin geleceğini savundu.

Hoskinson ayrıca, kripto paraların fiyat hareketinin temel olarak makro faktörler tarafından yönlendirildiğine de dikkat çekti.

“Kripto hakkında evrensel bir gerçek şu ki, piyasaların gerçeklikten kopmuş olmasıdır.

Cardano hiç bu kadar güçlü olmamıştı ve açıkçası diğer birçok proje de endüstri genelinde sağlam, ancak bu sağlamlık kripto paraların mevcut fiyatlarına yansımıyor.

Piyasaya baktığımızda sadece bir kırmızı deniz görüyoruz. Burada şunu unutmamak gerekir makro faktörler her zaman kazanır.”

A universal truth about crypto is that the markets are disconnected from reality. Cardano has never been stronger and frankly many other projects are also solid across the industry, yet you don’t see that reflected- just a sea of red. Macro factors always win out. (1/2)

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) September 6, 2022

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde, Charles Hoskinson merakla beklenen Vasil yükseltmesinin 22 Eylül’de gerçekleşeceğini doğruladı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano (ADA) Kurucusu, Büyük Güncelleme İçin Müjdeyi Verdi: İşte Gerçekleşeceği Gün!

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!