NFTPump
Büyük Güncelleme Öncesi Popüler Altcoin’e NFT Akını!
Büyük Güncelleme Öncesi Popüler Altcoin’e NFT Akını!

Büyük Güncelleme Öncesi Popüler Altcoin’e NFT Akını!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler altcoin, sektörü bir bütün olarak üzerinde barındırmak için ağ güncellemeleri yapmasının ardından NFT pazarındaki yükselişini sürdürüyor.

15:20
9 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Cardano (ADA), sektörü bir bütün olarak üzerinde barındırmak için ağ güncellemeleri yapmasının ardından NFT pazarındaki yükselişi büyük hız kazandı. Bu doğrultuda, ağ yeni bir dönüm noktasına ulaşarak daha fazla NFT projesini kendine çekmeyi başardı.

İçerik Rehberi

NFT Pazarı ve Cardano’nun YükselişiVasil Güncellemesine Doğru NFT Pazarı ve Cardano’nun Yükselişi Cardano Daily’nin sağladığı verilere göre, 8 Eylül itibariyle Cardano ağı 15 NFT pazar yeri ile yaklaşık 459 milyon dolarlık işlem hacmi çeken yaklaşık 7 bin NFT projesine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, Cardano ağı üzerindeki 100 NFT koleksiyonundan elde edilen veriler yaklaşık 616 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olduklarını gösteriyor. Ek olarak, JpegstoreNFT yüzde 64,19 ile Cardano ağındaki işlem hacmi bakımından en büyük pazar yeri konumunda. Diğer NFT pazar yerleri arasında Spacebudz ise yüzde 7,9’luk payla hacim olarak en yüksek NFT koleksiyonlarına sahip. Bu yeni özelliği her ne kadar emekleme aşamasında olsa da Cardano’nun NFT pazarında önemli bir büyüme kaydettiğini belirtmekte fayda var. Büyümenin bir kısmı, 7 Mart’ta 800 binden fazla NFT’nin Cardano Blockchain’i üzerinde çıkarılmasını sağlayan ilk halka açık ‘Talep Üzerine Mint’ aracı NFT MAKER (NMKR) ile elde edildi. Bu doğrultuda platform, ilk NFT kredi hizmetini piyasaya sürme planını açıklamasından sonra yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Kripto varlık borç platformu Aada Finance, Eylül ayının ortasında Aada V1 hizmetini başlatmaya hazırlanıyor ve benzersiz bir NFT bono tekniğini kullanarak kullanıcıların varlıkları birbirleri arasında borç olarak vermesini ve almasını sağlayacak. Cardano‘nun NFT sektörüne dönük elde ettiği son başarı, platformun kripto para ekosisteminde kitlesel olarak benimsenmesini sağlama yolunda büyük bir adım olarak kabul edilebilir. Cardano, platformun başlangıcından bu yana bir ‘Ethereum katili’ olma hamlesinin bir parçası olarak muazzam bir gelişme gördü. Vasil Güncellemesine Doğru Özellikle ağ, merakla beklenen Vasil hard fork (güncelleme) için hazırlanıyor. Birkaç gecikmenin ardından Cardano Vakfı, Vasil güncellemesinin 22 Eylül’de gerçekleşeceğini doğruladı. Güncellemeden önce Cardano’nun birbirinden önemli faaliyetler kaydetmeye devam ettiği görülüyor. Örneğin, 5 Eylül itibariyle Cardano ağı, yedi gün içerisinde piyasa değerini 2.1 milyar doların üzerinde artırdı. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!