NFT
Goldman Sachs’tan ABD’nin En Büyük Kripto Para Borsası Coinbase İçin Önemli Açıklama!
Goldman Sachs’tan ABD’nin En Büyük Kripto Para Borsası Coinbase İçin Önemli Açıklama!

Bu Sürpriz Altcoin Listelenmek Üzere Coinbase Yol Haritasına Eklendi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, yeni bir altcoinin daha listelenmek üzere yol haritasına eklendiğini kullanıcıları ile paylaştı.

Borsanın açıklamasına göre Axelar (AXL), listelenmek üzere yol haritasına eklendi.

Assets added to the roadmap today: Axelar (AXL) https://t.co/zu1IBdrD7X

— Coinbase Assets (@CoinbaseAssets) December 14, 2022

Borsanın yol haritasında bulunan diğer altcoinler ise Lido Staked SOL (STSOL) ve Kava (KAVA).

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase'den Bu Altcoinin Yatırımcılarına İyi Haber: Airdrop Geliyor!

Axelar (AXL) Altcoini Hakkında Ne Biliyoruz?

Axelar geliştiricileri, paylaştıkları whitepaper’da altcoin ekosistemlerini şöyle tanımlıyor:

“Axelar ağı, farklı dilleri konuşan blok zinciri ekosistemleri arasında köprü kuran merkeziyetsiz bir ağdan ve uygulamaların zincirler arası taleplerde bulunmasını kolaylaştıran API’lere sahip bir protokol paketinden oluşmaktadır.

Ağ, Bitcoin, Stellar, Terra, Algorand gibi mevcut bağımsız blok zincirlerini ve Cosmos, Avalanche, Ethereum ve Polkadot benzeri çözümler gibi birlikte çalışabilirlik merkezlerini birbirine bağlamaktadır.

Misyonumuz, uygulama geliştiricilerin kendi özel zincirler arası protokollerini kullanıma sunmadan veya yeni köprüler geliştirildikçe uygulamaları yeniden yazmadan evrensel bir protokol ve API kullanarak bu tür uygulamaları daha kolay oluşturmalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda, Çapraz Zincir Ağ Geçidi Protokolü ve Çapraz Zincir Aktarım Protokolü içeren bir protokol paketi tasarladık.

Ağın temel bileşenlerinden biri de merkezi olmayan protokollerdir. Doğrulayıcılar Axelar ağını toplu olarak korur ve Axelar blok zincirini güvence altına alan node’ları çalıştırır. Kullanıcılar tarafından bir delegasyon süreci aracılığıyla seçilirler.

Doğrulayıcılar, kendilerine delege edilen stake’e göre orantılı oylama gücü alırlar. Doğrulayıcılar, platformun bağlı olduğu birden fazla blok zincirinin durumu hakkında konsensüs sağlar. Blok zinciri, zincirler arası yönlendirme ve aktarım protokollerinin sürdürülmesinden ve çalıştırılmasından sorumludur.

Yönetim kuralları, ağ katılımcılarının hangi blok zincirleri arasında köprü kurulacağı ve hangi varlıkların destekleneceği gibi protokol kararlarını yürürlüğe koymasına olanak tanır. Axelar blok zinciri, Cosmos Hub’a benzer bir Delegated Proof-of-Stake (DPoS) modelini takip eder.”

Bu yazının yazıldığı anlarda AXL fiyatı son 24 saatteki %1.22 yükselişi ile 0.4551 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!