sikayetkripto
Bu Ortaklık ile, Binlerce Mağazada Kripto ile Ödeme Yapılabilecek!
Bu Ortaklık ile, Binlerce Mağazada Kripto ile Ödeme Yapılabilecek!

Bu Ortaklık ile, Binlerce Mağazada Kripto ile Ödeme Yapılabilecek!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Perakende mağazaları ve büyük şirketlere yazılım hizmeti sağlayan BigCommerce, iki adet büyük kripto hizmet sağlayıcısı ile işbirliğine gitti. Firma, belirli ülkelerdeki BigCommerce müşterisi olan şirketlere kripto para ödeme hizmeti sağlamak için BitPay ve CoinPayments ile anlaştı.

BigCommerce üyesi şirketler, anlaşmanın sonucunda DOGE, BTC, ETH, SHIB başta olmak üzere bir çok kripto para birimi üzerinden ödeme alma imkanına sahip olacak.

Şirketin üst düzey yöneticilerinden Marc Ostryniec, anlaşma ile ilgili şunları söyledi:

“Kripto paralar günden güne yaygınlaşmaya devam ediyor. Bu alandaki varlığımızı sektörün en sağlam firmalarıyla büyüterek, müşterilerimize yeni hizmetler sunmayı planlıyoruz.”

Kripto Paralar İle Ödemeler Yaygınlaşabilir Mi?

Kripto paralar, zaman geçtikçe daha büyük kitleler tarafından kabul görüyor. Piyasalarda zaman zaman iniş ve çıkışlar meydana geliyor. Ancak görünen o ki, kripto paralar gelecekte hayatımıza daha çok etki edecek.

Devletlerin geneli, kripto paraları “bir yatırım aracı” ve “sermaye saklama deposu” olarak kabul ediyor. Ancak iş ödemelere geldiğinde, kriptoya olan bakış değişiyor.

Kripto paraların ödemelerde kullanılması, devletler için büyük bir problem. Çünkü kağıt paralar, devletlerin ulusal egemenliğinin en büyük göstergesi. Örnek verecek olursak, ülkemizde ve Dünya’nın bir çok yerinde kripto paralar ile ödeme yapılması tamamen yasak.

Ancak nadir de olsa El Salvador gibi ülkeler, kripto para ile ödemelere sıcak bakıyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!