NFT
Santiment İki Altcoin İsmi Verdi: “Diğerlerine Göre Yüksek İlgi Görüyorlar!”
Santiment İki Altcoin İsmi Verdi: “Diğerlerine Göre Yüksek İlgi Görüyorlar!”

Bu Memecoin’de Geliştirici Multisig Cüzdanından Binance’e Transfer Yapıldı: Fiyat Artışa Geçti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk’ın köpeğinden adını alan Floki Inu (FLOKI) geliştiricileri, onchain verilerine göre multisig cüzdanından bir miktar tokeni Binance’in yatırma adresine yatırdılar.

Onchain verilerine göre Floki Multisig cüzdanı, tokenin fiyatı 0.0000165 dolar seviyesindeyken kripto para borsası Binance’e 15.8 milyar FLOKI (261 bin dolar) yatırdı.

Gelişmenin ardından FLOKI fiyatı yaklaşık olarak %6 yükseliş yaşadı.

FLOKI fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren dakikalık mumlara sahip grafik.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: FTX Hacker’ı Fonlarını Hareket Ettirmeye Başladı! İşte Cüzdanındaki Altcoinler

Multisig cüzdan, bir işlemin gerçekleştirilebilmesi için birden fazla imza veya onay gerektiren ve fonlara ekstra bir güvenlik katmanı ekleyen bir kripto para cüzdanı türü olarak biliniyor. Kısa bir süre önce bir diğer memecoin olan PEPE’nin multisig cüzdanlarından yüklü miktarda altcoin merkezi borsalara transfer edilmiş ve PEPE fiyatı büyük bir darbe almıştı.

Bununla birlikte FLOKI tokeninde Multisig cüzdandan Binance’e yapılan transferin boyutu PEPE’dekilere oranla oldukça düşük ve transfer muhtemelen geliştiricilerin bilgisi dahilinde gerçekleşti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!