sikayetkripto
Büyük Borsalar Açıkladı: Merakla Beklenen Altcoin Bugün Listelenecek! İşte Detaylar
Büyük Borsalar Açıkladı: Merakla Beklenen Altcoin Bugün Listelenecek! İşte Detaylar

Bu Meme Tokenden 25 Milyon Piyasaya Sürüleceği Açıklandı: Fiyatında Dalgalanma Var!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bored Ape Yacht Club NFT ekosistemi için geliştirilen Ethereum tabanlı meme token ApeCoin, Mart ayında büyük bir heyecanla (ve BAYC sahipleri için önemli kazançlarla) piyasaya sürüldü.

Meme Token Apecoin’den 25 Milyon Token Daha Piyasaya Sürülecek

Şimdi ise projenin destekçilerinden bazıları ödül olarak 115 milyon dolar değerinde APE tokenı kazanmaya hazırlanıyor ve sahiplerinin bu kilidin açılmasının token fiyatını nasıl etkileyebileceğini merak etmesine neden oluyor.

Cumartesi günü, ApeCoin DAO hazinesinin “başlangıç katılımcıları” için tahsis edilen 25 milyon APE tokeninin kilidini açması bekleniyor.

Web sitesinde yer alan bilgilere göre, ismi verilmeyen bu “şirket ve insanlar meme token projesinin hayata geçmesinde yardımcı oldu.”

25 milyon token, ApeCoin’in 17 Mart’ta gerçekleşen lansmanından altı ay sonra bugün açılacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Aktör, Çaldırdığı Bored Ape NFT'si İçin Hacker'a Servet Ödedi!

Tokenin şu anki fiyatı olan 4.61 dolardan hesaplandığında piyasaya 115 milyon doların biraz üzerinde token girecek ve bu da dolaşımdaki arzı yaklaşık %8 oranında artıracak.

APE fiyatının son 1 haftadaki hareketlerini gösteren grafik.

ApeCoin, 1 milyar tokenlık sabit bir arzla oluşturuldu ve şu anda 318 milyondan biraz fazla APE dolaşımda. Geri kalanı, Mart ayındaki lansmandan itibaren dört yıllık bir süre boyunca kullanıma açılacak.

Lansmana katkıda bulunanlar kategorisine kimlerin girdiği bilinmiyor. Ancak, yeni bir raporda, kripto endüstrisi araştırma firması Delphi Digital, listenin Mart ayında 4 milyar dolar değerleme ile 450 milyon dolar toplayan Bored Ape Yacht Club yaratıcısı Yuga Labs’ın destekçilerini içerebileceğini belirtiyor.

Araştırma şirketi, yatırım firması Andreessen Horowitz, Animoca Brands ve FTX Ventures’ı muhtemel destekçiler olarak işaret etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!