Bu Kripto Para Borsasının CEO’su Müşterilerine Mesaj Gönderdi: Bitcoinlerinizi Çekin!
Bu Kripto Para Borsasının CEO’su Müşterilerine Mesaj Gönderdi: Bitcoinlerinizi Çekin!

Bu Kripto Para Borsasının CEO’su Müşterilerine Mesaj Gönderdi: Bitcoinlerinizi Çekin!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ticaret platformu Paxful CEO‘su müşterilerine kripto paralarını platformundan çekmelerini söyledi.

Eşler arası Bitcoin ticaret platformu Paxful’un CEO’su Ray Youssef, müşterilere Bitcoinlerini platformdan çıkarmalarını ve kendilerinin saklamalarını istedi.

Paxful’un CEO’su Ray Youssef Müşterilere Bitcoinleri ve Diğer Kripto Paralarını Çekmelerini Söyledi

Youssef, Sam Bankman-Fried’in kripto borsası FTX’in çöküşünü, Paxful’un 11 milyon müşterisini kripto paralarını kendi kendilerine saklamaya çağırmasına neden olarak gösterdi.

Youssef kullanıcılara gönderdiği bir e-postada, “Topluluğumuzun fonlarını korumaktan büyük gurur duyuyorum ve sektörümüzdeki diğerlerinin aksine müşterilerimizin parasına hiç dokunmadım,” dedi.

“Benim tek sorumluluğum size yardım etmek ve hizmet etmektir. Bu nedenle bugün tüm kullanıcılarımıza Bitcoin’lerini kendi saklamalarına taşımaları için mesaj gönderiyorum.

Birikimlerinizi Paxful’da ya da herhangi bir borsada tutmamalı ve yalnızca burada işlem yaptıklarınızı saklamalısınız.”

Geçtiğimiz ay, FTX’in çöküşü piyasaları sarsarken kripto para birimi borsa hacimleri Ekim ayına kıyasla sıçrama gösterdi ve merkezi olmayan platformlar %93’lük bir artışla 34 milyar dolardan 65 milyar dolara yükseldi.

Merkezi borsa hacimleri Ekim ayındaki 543 milyar dolardan %24 artışla 673 milyar dolara yükseldi.

Youssef, müşterilerin kriptolarını korumak için platformlara güvendiklerinde, “bu emanetçilerin ve onların ahlaki değerlerinin merhametine kalıyorsunuz” diye ekledi.

Youssef, “Bitcoin bize nihayet kontrol sahibi olma şansı verdi ve bunu değerlendirmeliyiz” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bybit Rezervlerini Açıkladı: En Çok Bu Altcoinleri Tutuyor!

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından borsalar rezervlerini açıklamaya başlamışlardı. Bybit, FTX iflasının ardından kullanıcıların varlıklarını doğrulamaları için bir sistem sunan en son platform oldu.

Binance ve Crypto.com gibi kripto borsa platformları da kendi rezerv kanıtı beyanlarını yayınladı. Bu denetimler ve şeffaflık çabaları, diğer kripto borsalarının mali sağlığı konusunda endişelenen müşterilerin yoğun para çekme taleplerinin de ardından geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!