sikayetkripto
Genesis, İflas Seçeneklerini Değerlendirmek Üzere Danışman Tuttu!
Genesis, İflas Seçeneklerini Değerlendirmek Üzere Danışman Tuttu!

Bu Kripto Para Borsası, Müşterilerinin 900 Milyon Dolarını Genesis’ten Kurtarmaya Çalışıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para şirketi Genesis, Tyler ve Cameron Winklevoss tarafından yönetilen kripto borsası Gemini’nin müşterilerine 900 milyon dolar borçlu.

Financial Times’ın haberine göre, ana şirket Digital Currency Group (DCG), Genesis ile birlikte bu miktarı borsa müşterilerine borçlu durumda.

Gemini, Müşterilerinin Kripto Paralarını Kurtarabilmek İçin Bir Alacaklılar Komitesi Kurdu

Konuya aşina olan kişilerin Financial Times’a aktardığına göre, Bitcoin borsası Gemini fonları geri almaya çalışıyor ve borsanın ayrıca varlıkları kurtarmak için bir alacaklılar komitesi oluşturduğunu da sözlerine ekledi.

Genesis, Gemini’nin kullanıcıların kripto paralarını getiri karşılığında ödünç verebildiği Earn programının ortaklarından biri. Genesis bu ayın başlarında piyasa koşullarını gerekçe göstererek para çekme işlemlerini geçici olarak durdurduktan sonra, kripto para borsası Gemini bu programdan para çekme işlemlerini durdurmuştu.

Geçen hafta yayınlanan bir rapora göre Gemini, o zamandan beri DCG ve Genesis ile programdan geri ödemeleri kolaylaştırmak için çalışıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Genesis Bağlantılı Haber Sitesi CoinDesk İçin Satış Söylentileri!

Financial Times haberinde ayrıca Genesis’in yatırım bankacılığı şirketi Moelis & Co. ile anlaşarak fon toplama girişimlerine devam ettiği de kaydedildi. Şirket 1 milyar dolar toplamaya çalışmış, ancak 21 Kasım’da olası bir iflas başvurusuyla karşı karşıya olduğunu belirten haberler üzerine bunu 500 milyon dolara düşürmüştü.

Alacaklı komitesinin hem Genesis hem de milyarder Barry Silbert tarafından yönetilen Genesis’in ana grubu DCG ile görüşmelerde bulunduğu belirtildi. DCG 2015 yılında kurulmuş olup kripto sektöründeki en büyük yatırımcılardan biri olarak biliniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!