NFT
Bu İki Altcoin Bundan Sonra Birlikte Çalışacaklarını Duyurdu!
Bu İki Altcoin Bundan Sonra Birlikte Çalışacaklarını Duyurdu!

Bu İki Altcoin Bundan Sonra Birlikte Çalışacaklarını Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce Coinbase tarafından listelenmek üzere yol haritasına eklenmesiyle gündeme gelen Axelar (AXL) ile Celo (CELO) altcoinleri yeni işbirliğini duyurdular.

Celo (CELO) ile Axelar (AXL) Altcoin Geliştiricileri Açıklama Yaptı

Celo resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada işbirliği şu şekilde tanımlandı:

“Celo artık Axelar’da kullanıma hazır. Web3’teki geliştiriciler ve kullanıcılar artık Celo ekosistemine erişim için bu altyapıyı kullanabilir.

Axelar birlikte çalışabilir bir geleceği mümkün kılıyor. Zincirler arası iletişim altyapısı, dapps ve kullanıcıların tüm bağlı zincirlerde herhangi bir varlık veya uygulama ile etkileşime girmesini sağlıyor.

ReFi için bir zafer daha.

Bu ortaklık, ölçeklendirilebilir iklim faaliyetlerinin birleşik bir web3 üzerinden birbirine bağlanmasına yardımcı olacaktır.

Celo kullanıcıları artık Satellite.Money’den yararlanarak Axelar bağlantılı tüm zincirler arasında varlık transferi yapabilecek. Celo geliştiricileri, zincirler arasında kullanıcı deneyimlerini tek tıkla tasarlayabilirler.

Bu, geliştiricilerin DeFi işlevleri oluşturmasına, dijital varlıkları taşımasına, zincirler arası çağrılar gerçekleştirmesine ve daha fazlasına olanak tanıyor.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Sürpriz Altcoin Listelenmek Üzere Coinbase Yol Haritasına Eklendi!

Axelar resmi hesabından da söz konusu işbirliği duyuruldu:

“Mobil uyumlu, EVM destekli bir katman-1 olan Celo artık Axelar’da yayında. Satellite.money kullanıcıları artık bağlı herhangi bir zincirden Celo’ya varlık aktarabilirken, geliştiriciler de dApp ekosisteminden faydalanabiliyor.”

AXL fiyatı Coinbase listelenme haberi ile birlikte bu sabah saatlerinde sıçrama yapmıştı. Bununla birlikte Coinbase üzerinde Ethereum tabanlı bir wrapped AXL halihazırda listelenmekteydi. Son listelemeyle birlikte altcoinin kendisi de Coinbase üzerinde işlem görmeye başladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!