NFTPump
Bu Bitcoin ve Kripto Para Borsası, Kritik Ülkede Ofis Açacağını Duyurdu!
Bu Bitcoin ve Kripto Para Borsası, Kritik Ülkede Ofis Açacağını Duyurdu!

Bu Bitcoin ve Kripto Para Borsası, Kritik Ülkede Ofis Açacağını Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Londra merkezli kripto para şirketi Blockchain.com, Dubai’de faaliyet göstermek için geçici bir onay almıştı.

Bu adım şirketin Blockchain teknolojisinin merkezi haline gelmek isteyen Körfez bölgesine yaptığı yatırımların sonuncusu olmuştu.

Kripto Para Borsası Blockchain.com, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Ofis Açmak İçin Gerekli İzni Aldı

Kullanıcılara Bitcoin ve kripto para cüzdanı hizmeti sunan ve aynı zamanda bir kripto borsası olan şirket  yaptığı açıklamada Dubai’nin kripto düzenleyicisi Virtual Assets Regulatory Authority (VARA) ile bir anlaşma imzaladığını ve bölgede bir ofis açarak işe alımlara başlayacağını belirtti.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Körfez bölgesinde ekonomik rekabet kızıştıkça yeni iş kollarını çekmek için bir sanal varlık düzenlemesi geliştirmeye çalışıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Para Borsası Blockchain.com'un Three Arrows Capital İflasındaki Kaybı Açıklandı!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biri ve bölgenin iş merkezi olan Dubai, Mart ayında sanal varlıkları düzenleyen ilk yasasını kabul etmiş ve sektör için bir düzenleyici olarak VARA’yı kurmuştu.

O zamandan beri Birleşik Arap Emirlikleri, kripto devleri Binance ve FTX’e de sanal varlık lisansları verdi.

Temmuz ayında Dubai’nin veliaht prensi, 1.000’den fazla firmayı şehre davet etme ve 2030 yılına kadar 40.000’den fazla kripto para işi yaratma planı olan Dubai Metaverse Stratejisini açıklamıştı. Girişim, şehrin kendisini Körfez bölgesinin önde gelen kripto merkezine dönüştürme konusundaki kararlılığını vurgulamıştı.

Bununla birlikte kripto borsaları küresel çapta düzenleyiciler ile aralarındaki buzları eritmek için yerel yetkililerden onay alma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!