sikayetkripto
Bu Altcoinin, Terra Çöküşünde İflas Eden Şirkete Yüklü Yatırımı Olduğu Ortaya Çıktı!
Bu Altcoinin, Terra Çöküşünde İflas Eden Şirkete Yüklü Yatırımı Olduğu Ortaya Çıktı!

Bu Altcoinin Sahipleri Tokenleri Borsa Tarafından “Meme Tokene” Dönüşünce İsyan Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Huobi, GALA altcoinin wrapped bir versiyonu olan pGALA’nın, geliştiricilerin köprü kodunda bir sorun bulmasının ardından geçici olarak değer kaybetmesinin ardından GALA/USDT işlem çiftini listeden çıkardı.

Huobi, GALA Satın Alan Kullanıcıların Tokenlerini pGALA’ya Dönüştürdü

Olayın ardından GALA token satın alan Huobi kullanıcıları, coinlerinin Binance Smart Chain’de işlem gören GALA token’ın yakında kullanımdan kalkacak versiyonunun adını taşıyan “pGALA “ya dönüştürüldüğünü gördü.

Huobi, web sitesinde yaptığı resmi açıklamada, yeni versiyon pGALA’yı bir “meme token” olarak adlandırdı ve “orijinal GALA token ile ilgili olmadığını” belirtti.

Konuya yakın bir kişiye göre, Huobi’deki yanlış fiyatlandırılmış GALA tokeninin alıcıları GALA tokenlerinin Huobi’nin pGALA token versiyonuna dönüştürülmesinden dolayı “kızgın”.

Şirket yaptığı açıklamasında söz konusu duyuruyu şöyle yapmıştı:

“Huobi çiftini listeden çıkaracak ve GALA’yı pGALA olarak yeniden adlandıracak.”

Bununla birlikte kripto para borsası Huobi üzerinde pGALA/USDT işlem çifti de mevcut durumda durdurulmuş halde.

Daha sonra yapılan bir duyuruda Huobi, “geri ödeme koşullarını karşılayan kullanıcıların pGALA (eski GALA) varlıklarını 1:1 oranında GALA (yeni GALA) varlıklarına dönüştüreceğini” söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance'den Türk Kullanıcıların Takip Ettiği Altcoin İçin Önemli Açıklama Yayınlandı!

Bununla birlikte, dönüştürülmüş GALA token sahiplerinin, GALA ticaret çifti olmadan Huobi’deki varlıklarını nasıl takas edebilecekleri bilinmiyor.

Huobi ve GALA tokeninin arkasındaki şirket olan Gala Games, yorum talebine yanıt vermedi.

Huobi’nin duyurusu Perşembe günü yaşanan şaşırtıcı bir işlem aksaklığının ardından geldi. Perşembe günü yaşanan bir olay GALA tokeninin çoğu kripto alım satım platformunda yaklaşık %20 oranında düşmesine neden olduktan sonra, GALA’nın Huobi’deki fiyatı çok daha fazla düşerek neredeyse sıfıra indi.

Bazı kullanıcılar, bariz arbitraj fırsatından yararlanmak için yüksek oranda düşük fiyatlı tokenlari satın aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!