NFT
Bu Altcoinin Geliştiricileri “Kapatıyoruz” Dedi, Kullanıcıları Kayıp Riskine Karşı Uyardı!
Bu Altcoinin Geliştiricileri “Kapatıyoruz” Dedi, Kullanıcıları Kayıp Riskine Karşı Uyardı!

Bu Altcoinin Geliştiricileri “Kapatıyoruz” Dedi, Kullanıcıları Kayıp Riskine Karşı Uyardı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alameda tarafından finanse edilen ve renBTC adı verilen wrapped Bitcoin varlığının ihraççısı olan Ren Protocol, mevcut altcoinini kapatmasının ardından kullanıcılarını potansiyel kayıp riski konusunda uyardı.

Alameda Çökünce renBTC Altcoini de Kapanma Kararı Aldı

Ren ekibi, Ren 1.0 olarak adlandırılan bu tokenize Bitcoin’in yakında kapatılacağını söyledi. Ren 1.0’ın kapatılmasının birincil nedeni, Alameda Research’ün mali çöküşünden sonra finansman eksikliği olarak gösteriliyor.

Ren, Bitcoin sahiplerinin varlıklarını kilitlemelerine ve Ethereum’da kullanılabilecek wrapped bir sürümü mint etmelerine izin veriyor, ancak bu mekanizma bir süredir beklemeye alındı. Ren’in 1.0 sürümü kapatıldıktan sonra, yerini topluluk tarafından işletilen yeni bir Ren 2.0 alacak.

Ancak iki sürüm uyumlu olmayabilir. Proje, kullanıcılara Ethereum’da dolaşımda olan tokenleri derhal yakmalarını ve kendilerini potansiyel risklerden korumak için mümkün olan en kısa sürede orijinal zincirde geri talep etmelerini söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü CEO: “Alameda Batmamak İçin Bu Altcoini Sürekli Short’luyordu!”

Ekip, “Ren 1.0 ve 2.0 arasındaki uyumluluk garanti edilemediğinden, Ren varlıklarının sahipleri en kısa sürede yerel zincirlere geri dönmeli veya bunları kaybetme riskini almalıdır” dedi.

Verilere göre, şu anda Ethereum üzerinde 1.130 renBTC (19.2 milyon dolar) bulunmaktadır. Ekip tarafından belirtildiği üzere, 1.0 sürümü kullanımdan kaldırıldıktan sonra, sahiplerinin varlıklarını geri alamama ihtimali bulunuyor.

Bu yılın başlarında, FTX ile yakından bağlantılı ticaret firması Alameda Research, Ren projesini satın aldı ve çeyrek dönemler halinde gelişimini finanse etti.

Alameda ve FTX borsası Chapter 11 iflas koruması için başvuruda bulunduktan sonra Ren, ana finansman kaynağının kaldırılacağını ve kapanmaya zorlanacağını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!