sikayetkripto
Dikkat! Bu Altcoinin Eski CEO’su Mal Boşaltmaya Devam Ediyor!
Dikkat! Bu Altcoinin Eski CEO’su Mal Boşaltmaya Devam Ediyor!

Bu Altcoinin Fiyatı Saniyeler İçinde Yüzde 97 Düştü: Geliştiriciler 10 Gün Süre Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) muadili bir meme token olan Clifford Inu’nun (CLIFF) değerinin bir gün içerisinde %97 düşmesi altcoin topluluğunda dolandırıcılık iddialarını beraberinde getirdi.

Kripto para piyasasındaki dolandırıcılık ve şüpheli aktiviteleri bildiren bir izleyici olan PeckShield durumu son dakika olarak paylaştı. Buna ek olarak çok sayıda kripto fenomeni de tokenin bir rugpull dolandırıcılığına sahne olmuş olabileceğini aktardı.

Ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte söz konusu hesaplar Tweet’lerini sildi.

Altcoin Geliştiricileri Tüm Tokenlerin 21 Aralık’ta Satılacağını Haber Vermiş

CLIFF tokeninin dağıtımını sağlayan şirketin resmi Twitter hesabında yapılan açıklamaya göre token fiyat düşüşünün nedeni aslında bir ağ değişimi. Tokenin resmi hesabı aslında 22 Kasım’da bu gelişmeye dair bir paylaşım yapmış:

“Cliff, geçiş süreci boyunca işlem görmeye devam edecek ve bu da topluluğun pozisyonlarını tutmayı mı yoksa satmayı mı tercih edeceklerine karar vermelerine olanak tanıyacak.

Geçiş tamamlandıktan sonra, Red’in lansmanı için likiditeyi karşılamak üzere Cliff tokenlerinin geri kalanını multisig’den satacağız.

Herkese karşı adil olmak adına, bu toplama süreci 21 Aralık’a kadar sürecek.

Bitiş tarihini geçtikten sonra, aşağıdaki cüzdanlara gönderilen tüm Cliff/Red tokenleri geçersiz olacaktır. Yeni tokenler, ilgili her adreslere doğrudan airdrop edilecek”

Relaunch details

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!