MEXC
sikayetkripto
Bu Altcoin Merakla Beklenen Yeni Güncellemesini Hayata Geçirdi: Fiyatında Hareketlilik Var!
Bu Altcoin Merakla Beklenen Yeni Güncellemesini Hayata Geçirdi: Fiyatında Hareketlilik Var!

Bu Altcoine Yarın Güncelleme Geliyor: Binance de Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cosmos ekosisteminde bir merkeziyetsiz borsa (DEX) ve altcoini olan Osmosis (OSMO) kısa bir süre içerisinde yeni bir güncellemeye kavuşuyor.

12 Aralık (Yarın) 2022 Türkiye saati ile 18:00’de gerçekleşecek olan güncellemeye dünyanın en büyük kripto para borsası Binance de destek vereceğini açıkladı.

#Binance will support the Osmosis $OSMO Network Upgrade.https://t.co/0qVRmIXi9p

— Binance (@binance) December 11, 2022

Osmosis (OSMO) Altcoin Güncellemesi Neleri İçeriyor?

Osmosis’in V13.0.0 güncellemesi için yapılan teklif %99.49 oranında kabul gördü.

Güncellemenin, sıkı bir şekilde korele olması amaçlanan iki varlık için düşük slippage sunmak üzere tasarlanmış bir Stableswap havuzunun tanıtılmasını, IBC Oran Sınırı modülünün eklenmesini, zincirler arası CosmWasm sözleşmelerinin desteklenmesini ve teminat likidasyonunun kullanımı için bağlı likiditenin anında serbest bırakılmasına izin verilmesini içerdiği bildiriliyor.

Çok beklenen stableswap AMM eğrisi v13 güncellemesine dahil edilecek ve Osmosis kullanıcılarının sıkı bir korelasyon içinde olması amaçlanan çiftler için daha optimize edilmiş likidite havuzları oluşturmalarına olanak tanıyacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Binance’ten Çok Sayıda Altcoin İçin Önemli Açıklama, “Nedenini Araştırıyoruz”

Fiyatlandırma oranları 1:1’den farklı olan varlıklar için farklı ölçeklendirme faktörleri belirleme yeteneği, burada kullanılan stableswap eğrisinin temel bir özelliği.

Osmosis özelleştirilebilir likidite havuzlarına sahip. LP’lerin yalnızca eşit orana sahip iki tokenlı bir havuza likidite sağlayabildiği Uniswap’in aksine, Osmosis birkaç altcoinli ve eşit olmayan oranlara sahip havuzlara likidite sağlamaya izin veriyor.

Osmosis, arbitrajcılar ve LP’ler gibi olgunlaşmakta olan bir DeFi piyasasındaki aracıların, fırsatları kendi kendilerine tanımlamalarına ve parametreleri ayarlayarak bunlara tepki vermelerine olanak tanıyan daha esnek bir çözüme ihtiyaç duyduğunu savunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!