Bu Altcoinde Tamı Tamına Yüzde 250 Artış Beklentisi! Büyük Ralli Gelecek Mi?
Bu Altcoinde Tamı Tamına Yüzde 250 Artış Beklentisi! Büyük Ralli Gelecek Mi?

Bu Altcoinde Tamı Tamına Yüzde 250 Artış Beklentisi! Büyük Ralli Gelecek Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Flamingo Finance (FLM) fiyatı kısa süreli %200’ün üzerinde bir artış gösterdi, ancak alçalan direnç çizgisinin altına düşerek yatay bir direnç seviyesini doğruladı. RSI göstergesi yükselişe işaret ediyor ve momentum artışı yükseliş sapması oluşturdu, bu da olumlu bir işaret olarak değerlendirilebilir. FLM’nin fiyat tahminleri, alçalan direnç çizgisinin kırılması durumunda %250 artış potansiyeli gösteriyor. Piyasa etkisi: Pozitif
14:35
6 Eylül 2023

Flamingo Finance (FLM) fiyatı 4 ve 5 Eylül’de %200 oranında arttı ancak daha sonra geriledi ve bu süreçte yatay bir direnç seviyesini doğruladı. FLM fiyatı Nisan 2022’den bu yana alçalan direnç çizgisinin altına düştü. Bu süre zarfında fiyat birkaç kez çizgiyi aştı ancak üzerinde kapanış yapamadı.

İçerik Rehberi

1FLM’de Olası Fiyat Hareketleri!FLM Metriklerinde Son Durum! FLM’de Olası Fiyat Hareketleri! Yaşanan hareketler satış baskısının işaretleri olarak kabul edilen uzun üst fitiller yarattı. Reddedilmelere rağmen çizgilere her dokunulduğunda daha da zayıfladığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle hattan bir ayrılış hala en muhtemel gelecek fiyat senaryosu olabilir. Haftalık RSI da yükselişe geçiyor. RSI, yatırımcıların bir piyasanın aşırı alım veya aşırı satım durumunu değerlendirmek için kullandıkları bir momentum göstergesidir ve onlara bir varlığı biriktirme veya satma konusunda karar vermede yardımcı olur. 50’nin üzerindeki okumalar ve yükseliş eğilimi boğaların hâlâ avantajlı olduğunu gösterirken, 50’nin altındaki okumalar tam tersini gösteriyor. Gösterge, momentum artışının fiyat düşüşüne eşlik ettiği bir durum olan yükseliş sapması yarattı. Bu gelişme çoğu zaman yukarı yönlü hareketlerden önce gelebilir. Ayrıca RSI neredeyse 50’nin üzerine çıktı, bu da yükseliş eğiliminin bir işareti. Uzmanlara göre FLM fiyatı kırılırsa %250 artabilir ve bir sonraki direnç olan 0,290 dolara ulaşabilir. Bununla birlikte bunu başaramazsa, 0,040 dolar seviyesindeki alçalan destek çizgisine %50 düşüş, gelecekteki en olası FLM fiyat tahmini olabilir. Günlük zaman dilimi teknik analizi, FLM fiyatının 4-5 Eylül arasında %200 arttığını gösteriyor. FLM Metriklerinde Son Durum! FLM işlem hacmi, yükselişin ardından Haziran 2022’den bu yana en yüksek seviyelere yükseldi. Ayrıca FLM sosyal baskınlık metriği de 5 haftanın en yüksek seviyesine yükseldi. Ancak artış hızı sürdürülemedi. Token’ın fiyatı uzun bir üst fitil oluşturdu ve ardından 0,120 dolarlık yatay direnç alanının altına düştü. Bununla birlikte FLM hâlâ Haziran ayından bu yana mevcut olan yükselen destek çizgisinin üzerinde işlem görüyor. Daha yakın zamanda fiyat, 17 Ağustos’ta bu çizgiyi doğruladı ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,044 dolardan sonra sıçradı. Ardından artış hızını hızlandırmadan önce 1 Eylül’de daha yüksek bir dip seviyesi yarattı. Bu nedenle en olası FLM fiyat tahmini, alçalan direnç çizgisi ve 0,120 dolar alanından bir kırılma olabilir. Olası senaryo bir sonraki direnç olan 0,290 dolara yükselişi tetikleyebilir. Ancak yükselen destek hattından gelecek bir kırılma, bu yükseliş tahminini geçersiz kılabilir ve bir sonraki en yakın destek olan 0,040 dolara düşüşe neden olabilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!