sikayetkripto
Bu Altcoin, Ethereum Merge Güncellemesini Geliştiren Şirket ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!
Bu Altcoin, Ethereum Merge Güncellemesini Geliştiren Şirket ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

Bu Altcoinde Oylama Sona Erdi: 180 Milyon Yeni Coin Basılacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RenBTC adlı tokenize edilmiş Bitcoin’i denetleyen bir proje olan Ren’in yönetim üyeleri 180 milyon REN token (10.8 milyon dolar) basmak yönünde oy kullandı.

Bu tokenler, Ren’in ana destekçisi Alameda Research’ün geçen ay çöküşünün ardından yeni bir Ren 2.0 protokolünü finanse etmek için taze sermaye olarak kullanılacak.

Kasım ayında Ren ekibi, finansman sorunları nedeniyle Ren 1.0 olarak adlandırılan ve merkezi olarak yürütülen bir proje olarak faaliyetlerini durduracağını açıklamıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü CEO: “Alameda Batmamak İçin Bu Altcoini Sürekli Short’luyordu!”

Ren Altcoininin Arkasındaki Şirket Alameda Batınca Kapanma Kararı Almıştı

Ren, Şubat 2021’de Alameda tarafından satın alındı, ancak Alameda’nın çöküşü Ren’in ana finansal destek kaynağını ortadan kalkmasına neden oldu.

Ekip daha sonra mevcut protokolün (Ren 1.0) faaliyetlerini sonlandırmaya ve bunu topluluk tarafından yönetilen yeni bir alternatifle (Ren 2.0) değiştirmeye karar verdi. İkinci versiyona geçişi finanse etmek için ekip, yeni REN tokenleri şeklinde yeni fon talep etti.

15 Aralık’ta Ren ekibi, Ren 2.0 projesi için sermaye görevi görecek yeni tokenlar basmayı önerdi. Ren protokolü, teklifi yönetim üyeleri veya mevcut REN token sahipleri tarafından oylanmak üzere Snapshot platformuna koydu.

Şimdi onaylanan oylamanın bir parçası olarak, üyelere kaç token basılacağına dair dört seçenek sunuldu: 50 milyon, 100 milyon, 150 milyon ya da 200 milyon. Ayrıca teklifi reddetme seçeneği de vardı.

Snapshot’tan alınan verilere göre, seçmenlerin sadece %5.12’si teklifi reddetti. Seçmenlerin %80.78’lik çoğunluğu 200 milyon token seçeneğini tercih etmiştir. 1.08’lik küçük bir kısım 150 milyon token lehine oy kullanırken, %2.05’i 100 milyon token ve %10.97’si 50 milyon token seçeneğini tercih etmiştir. Bu sonuçların ağırlıklı ortalaması kullanılarak, mevcut piyasa fiyatlarıyla yaklaşık 10.8 milyon dolar değerinde 180 milyon Ren tokenı üretileceği tahmin edilmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!