MEXC
Bu Altcoin’de Önemli Gelişme: Duyuruyla Fiyat Patladı!
Bu Altcoin’de Önemli Gelişme: Duyuruyla Fiyat Patladı!

Bu Altcoin’de Önemli Gelişme: Duyuruyla Fiyat Patladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ConstitutionDAO altcoin projesinde yerel token PEOPLE’ın fiyatı %200 arttı. Bu arada, kriptonun ana enstrümanlarındaki işlem hacimleri aynı dönemde yaklaşık %100 düştü. CoinMarketCap verilerine göre, ConstitutionDAO’nun yönetim tokeni olan PEOPLE, aynı dönemde işlem hacimlerinin düşmesine rağmen sadece 24 saat içinde yaklaşık %200 değer kazandı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projesinde token patladı

PEOPLE token satın alma maliyeti, 24 saat önceki 0.0110 dolara kıyasla 0.0321 dolara yükseldi. PEOPLE’ın pazarındaki büyük yukarı yönlü momentum, kullanıcıların bunu Ethereum blockchaininin yerel tokeni Ether  için boşaltması gerektiği bir zamanda geldi. Bunun başlıca nedeni, merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olan Constitution DAO’nun, PEOPLE satışı yoluyla Ether’de 47 milyon doların üzerinde kitle kaynaklı kaynak sağlaması. Gelirleri ABD anayasasının nadir bir kopyasını satın almak için kullanmak istedi, ancak yakın tarihli bir Sotheby’s müzayedesinde kopyayı milyarder Citadel CEO’su Ken Griffin’e kaptırdı.

Anayasa alınamayınca, ConstitutionDAO, 47 milyon dolar değerinde ETH fonunu bağışçılarına iade etmeye karar verdi. Ancak, DAO’nun topluluğundaki birçok kişi, yüksek geri ödeme gas ücretlerini ödemek istemediklerini vurguladı. Buna karşılık, ConstitutionDAO ekibi bağışçılarına iki seçenek sundu: ya PEOPLE tokenlerini ETH karşılığında iade edebilirler ya da We The People (WTP) adlı yeni bir yönetim tokeni almayı seçebilirler. Sonuç olarak, DAO, bağışçılar PEOPLE’ı WTP’ye dönüştürdüğü sürece ETH’nin bir kısmını kasalarında tutabilecektir. Bu nedenle, devam eden PEOPLE fiyat rallisi, traderların daha sonraki bir aşamada WTP tokenini elde etmek için onu elinde tutmayı veya ikincil piyasalardan satın almayı tercih ettiklerini ima ediyor.

Of course, we know and respect some of y'all were here just for the Constitution.

We'll take a snapshot of everyone's $PEOPLE balance (claimed/unclaimed) in ~24h (block 13656500).

Over the next week, we'll set up a website where you can get your ETH back at the original rate.

— ConstitutionDAO (📜, 📜) (@ConstitutionDAO) November 20, 2021

Bu arada topluluk, Ether-destekli WTP rezervlerini başka projelerde nasıl kullanacağı konusunda oylama yapıyor ve fikirleri, Haklar Bildirgesi’nin bir kopyasının peşinden gitmekten sıfırdan yeni bir Web 3.0 anayasası oluşturmaya kadar uzanıyor. Yazım anında ConstituitonDAO 0.026 dolar seviyelerindeydi.

New token, $PEOPLE, is minted and sold to crowdfund enough money to win an auction for a copy of the US constitution.

— Sam Rose (@samwhoo) November 24, 2021

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bunu paylaş:

TweetTelegramWhatsApp

kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!