365miner.com
Dev Kripto Para Balinası Altcoinler Düşerken Portföyüne Alım Yapmaya Devam Ediyor: Ağustos Ayı Boyunca Biriktirdi
Dev Kripto Para Balinası Altcoinler Düşerken Portföyüne Alım Yapmaya Devam Ediyor: Ağustos Ayı Boyunca Biriktirdi

Bu Altcoinde Güney Kore’nin En Büyük Borsası Upbit’e Yüklü Transfer Oldu, Üç Gizemli Balina Biriktirmeye Devam Ediyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa süre önce yaşanan bir gelişmede, merkezi borsalarda (CEX) STORJ biriktiren üç yeni cüzdan tespit edildi.

0x311 kısa adresli cüzdan, yaklaşık 10.58 milyon dolara tekabül eden 25.57 milyon STORJ tokeni tutarında önemli bir para çekme işlemi gerçekleştirdi.

Hemen ardından, 0x79c kısa adresli cüzdan 2.21 milyon dolara tekabül eden 5.35 milyon STORJ tokenini borsa dışı cüzdanına aktardı.

Son olarak, 0x97c kısa adresli cüzdan son 13 saat içinde yaklaşık 1.65 milyon dolar tutarındaki 3.99 milyon STORJ tokenini cüzdanına çekti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment Açıkladı: Beklenmeyen Altcoinin Sosyal Hacminde Patlama Yaşadı, Bitcoin’i Bile Geçti!

Bununla birlikte yaklaşık olarak üç saat kadar önce Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit’e 9 milyon adet (3.71 milyon dolar) STORJ tokeni yatırıldı. Veriler incelendiğinde gün içerisinde de yüklü miktarda çok sayıda transferin gerçekleştirildiği gözleniyor. Upbit’e son 24 saatte transfer edilen STORJ miktarının 16 milyon tokeni aştığı gözleniyor.

Bununla birlikte STORJ fiyatı Upbit’e yapılan transferden pek de etkilenmedi ve bu yazının yazıldığı anlarda günü %12 yükseliş ile kapatmak üzere.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!