NFT
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!

Bu Altcoinde Geliştirici Ekip Binance’e Yüklü Transfer Yaptı: Geçen Sefer Büyük Dump Yemişti, Bu Sefer Yükseliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkeziyetsiz bulut depolama platformu Storj’un geliştiricileri, yerel token STORJ’dan büyük bir miktarı kripto para borsası Binance’e aktardı.

Verilere göre Storj ekibi, dijital varlıklar için bir likidite sağlayıcısı ve piyasa yapıcısı olan GSR Markets aracılığıyla Binance’e yaklaşık 2.14 milyon dolar değerinde toplam 6.25 milyon STORJ altcoini yatırdı.

Bu, Storj geliştiricilerinin tokenlerini Binance’e taşıdığı ilk sefer değil. Haziran 2023’te ekip, o sırada yaklaşık 2.55 milyon dolar değerinde olan 5 milyon STORJ tokenini aynı borsaya yatırmıştı. Ancak, piyasanın o zamanki tepkisi farklıydı. Haziran ayındaki para yatırma işleminden sonra, STORJ’un fiyatı birkaç gün içinde %78 oranında düşerek 0.51 dolardan 0.28 dolara gerilemişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Hangi Katman 2’ler Gelecek Vaat Ediyor? Kripto Para Analiz Şirketi Dune Yeni Ethereum Raporunu Yayınladı

Öte yandan, bu kez STORJ’un fiyatı para yatırma işleminden bu yana son bir haftada %34 oranında artarak 0.28 dolardan 0.38 dolara yükseldi. Tokenin fiyatı gün içinde de yükseldi ve bu yazının yazıldığı sırada %2.88 artışla 0.3842 dolardan işlem görüyor.

Altcoinin yaklaşık olarak son bir haftada yaşadığı yükselişi gösteren günlük mumlara sahip grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!