Bu Altcoinde 180 Milyon Dolarlık Satış Baskısının Ortasında Fiyat Ne Olacak?
Bu Altcoinde 180 Milyon Dolarlık Satış Baskısının Ortasında Fiyat Ne Olacak?

Bu Altcoinde 180 Milyon Dolarlık Satış Baskısının Ortasında Fiyat Ne Olacak?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Büyük token satışının kilitleri 2 yıl içinde açılacak. Pazartesi günü yapılan airdrop yatırımcılarda büyük satış eğilimi tetiklemedi. OP Coin fiyatı iyimser senaryoda 1,5 dolara ulaşabilir. Piyasaya etkisi: Nötr
21:40
22 Eylül 2023

2023 yılı birçok kripto para için enflasyonist bir dönem oldu. Bir de piyasaya son 12 ayda yüksek enflasyonla girenler var. Uzun vadeli altcoin yatırımlarında dikkat edilecek en önemli şeylerin başında token enflasyonu geliyor. Düşük arzla piyasaya sürülen birçok altcoin dolaşım arzı katlanırken eski fiyat seviyelerine dönemedi.

İçerik Rehberi

ToggleOptimism (OP) Coin YorumOP Coin Tahminleri Optimism (OP) Coin Yorum Optimism (OP) fiyatı, ekibin yaklaşık 180 milyon dolar değerinde token ihraç edeceğini açıklamasıyla 1,3 doların altına düştü. Bu dolaşım arzı artışı özel topluluk katılımcılarına 19 milyon OP token’lık bir Airdrop ve yaklaşık 116 milyon OP token’lık özel bir token satışından ibaret. Hacimsiz piyasalarda bu tarz arz şokları fiyatı ciddi anlamda negatif etkiler. OP Coin fiyatı da beklenen doğrultuda habere düşüşle cevap verdi. Şu anki piyasa fiyatı olan 1,32 dolara göre Pazartesi günü dolaşıma giren arz 25 milyon dolar tutarında. Bu arada, 116 milyonluk özel token satışının toplam değeri 153 milyon dolar. Bu da ihraç edilen yeni tokenların değerini 178 milyon dolara çıkarıyor. On-chain verilerse heyecan verici. Airdrop tx kasanlar ağda aktifliğe dikkat edenler için güzel bir haberdi. Bundan dolayı ağdaki yeni cüzdan sayısında hızlı bir yükseliş gördük. 15 Eylül’de Optimism 90.604 yeni cüzdan adresi kaydetti. Santiment tarafından derlenen veriler en son bu kadar yüksek yeni kullanıcının 31 Mayıs ana ağ lansmanında olduğunu söylüyor. OP Coin Tahminleri Optimism ekibi, 178 milyon dolarlık özel OP token satışından faydalananların iki yıllık bir kilitlenme süresine tabi olduğunu açıkladı. Bu da 180 milyon dolarlık satış baskısının piyasada üzerindeki etkisinin ilk bakışta anlaşılandan kısıtlı olacağını gösteriyor. Güncel on-chain veriler Pazartesi günü dağıtılan arzın da direkt olarak satışa gitmediğini gösteriyor. Eğer yatırımcılar satış yerine varlıklarını tutmaya devam ederse bu durumda fiyatın ilk durak olarak 1,5 dolara yükseldiğini görebiliriz. Elbette bunda genel piyasa hissiyatı da etkili olacak. Düşen hacimlerden de anlayacağımız üzere BTC etrafındaki olumsuzluk kripto paralardaki risk iştahını önemli ölçüde zayıflattı. Tersi senaryoda 1,3 doların altında 1 dolar testi gelebilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!