Kurtarılmaya Çalışılan UST Fiyatı, 0,60 Dolara Düştü: “Bitcoin (BTC) İçin Kara Gece!”
Kurtarılmaya Çalışılan UST Fiyatı, 0,60 Dolara Düştü: “Bitcoin (BTC) İçin Kara Gece!”

Bu Altcoin Yeni Ağını Duyurdu, Fiyat Ters Tepki Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coindesk‘in haberine göre IOTA kurucu ortağı Dominik Schiener, önümüzdeki aylarda bir IOTA 2.0 ağı çıkarmayı ve MIOTA tokenlerinin faydasını artırmayı planladığını söyledi.

IOTA geliştiricileri IOTA 2.0 ağı ile birlikte merkezi olmayan uygulamaları destekleyecek yeni bir ekosistem fonu ve yeni bir blockchain çıkarmayı planladıklarını bu değişiklikle MIOTA tokenlerinin değerini artırmasını ve ağ güvenliğini iyileştirmesini beklediklerini söyledi.

IOTA 2.0 bu yılın 4.çeyreğinde hayata geçmesi bekleniyor ve 4 Ekim’de yayınlanması planlanan Stardust hard fork’unun IOTA 2.0’ın temeli olması bekleniyor.

Dominik Schiener açıklamasında şunları söyledi:

“Daha fazla finansmana sahip olmadığımız sürece yetişemeyeceğiz ve IOTA yavaş yavaş pazar payını ve piyasa değerini kaybetmeye devam edecek.

Bu aşağı yönlü sarmaldan kurtulmak için benimsenmeyi ve büyümeyi artıracak önemli değişiklikler yapmaya başlamamız gerekmektedir.

IOTA’nın bu pazarda başarılı olmak için mücadele etme şansına sahip olmasını istiyoruz.”

IOTA temsilcisi ise “Kendi kendini idame ettiren sistem olarak IOTA 2.0 , IOTA ağının güvenliğini artırmanın ve dolayısıyla IOTA üzerinde oluşturulacak uygulamalar ve katman 2 ağlar için daha fazla talep yaratmanın anahtarıdır.” dedi.

2017 boğa piyasasında en çok heyecanlanan ve en hızlı büyüyen tokenlardan biri olarak karşımıza çıkan IOTA, haberin ardından %3 düşüş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!