sikayetkripto
Bu Altcoin, Web3 Para Piyasası Protokolü Chee Finance İle Ortaklık Kurdu!
Bu Altcoin, Web3 Para Piyasası Protokolü Chee Finance İle Ortaklık Kurdu!

Bu Altcoin, Web3 Para Piyasası Protokolü Chee Finance İle Ortaklık Kurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Band Protocol; Celo, Meter.io, BNB Chain ve Ethereum üzerine kurulu bir Web3 para piyasası olan Chee Finance ile fiyat akışı entegrasyonunu duyurdu.

Band Protocol, Web3 Para Piyasası Protokolü Chee Finance İle Ortaklık Kurdu

Chee Finance ile olan bu ortaklık, Chee Finance’te güvenli ve merkezi olmayan fiyat akışlarının sağlanmasına yardımcı olarak Chee Finance’in güvenli bir şekilde izinsiz borç verme ve borç alma yoluyla DeFi ürünlerine erişimi demokratikleştirmesini sağlar.

Band Protocol, bu entegrasyon konusunda Chee Finance ekibiyle yakın bir şekilde çalışmıştır ve çalışmaya devam edecektir.

Chee Finance Nedir?

Chee Finance, Celo, Meter.io, BNB Chain ve Ethereum ağları üzerine inşa edilmiş, şu anda ERC20 ve NFT likiditesi ile para piyasaları sunan gelişmiş bir zincirler arası web3 merkeziyetsiz para piyasasıdır.

Chee Finance, bir zincire teminat olarak para yatırmak ve diğer zincirlerden borç almak için tek duraklı bir zincirler arası borç verme protokolü haline gelerek kullanıcılar için zincirler arası borç verme ve borç almayı zahmetsiz hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Band Protokolü Chee Finance’e Nasıl Katkıda Bulunur?

Band Oracle ile fiyat akışı entegrasyonunun bir sonucu olarak, Chee Finance daha sonra güvenli ve merkezi olmayan fiyat akışlarına erişebilir, bu da uygun güvenlik tamponu ile arz ve borçlanma olaylarını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoin ile Warner Group Yeni İşbirliğini Duyurdu!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!