sikayetkripto
Bu Altcoin Kurucuları ve Kripto CEO’ları Twitter’a Dönen Trump’ı Takip Etmeye Başladı!
Bu Altcoin Kurucuları ve Kripto CEO’ları Twitter’a Dönen Trump’ı Takip Etmeye Başladı!

Bu Altcoin Kurucuları ve Kripto CEO’ları Twitter’a Dönen Trump’ı Takip Etmeye Başladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter kurucusu Jack Dorsey ve bir dizi kripto para yöneticisi, Pazar günü erken saatlerde tekrar faaliyete geçmesinin ardından eski Başkan Donald Trump’ın Twitter hesabını takip etti.

Cardano ve Algorand CEO’ları Donald Trump’ı Takip Etmeye Başladı

Blockchain sektöründeki kilit isimlerin Twitter faaliyetlerini takip eden bir hesaba göre, Twitter’ın kurucusu ve mevcut Block CEO’su Dorsey’in yanı sıra Robinhood CEO’su Vlad Tenev, Gemini kurucu ortağı Cameron Winklevoss ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da son birkaç saat içinde Trump’ı takip etti.

Cardano kurucusu Hoskinson daha sonra Twitter’ın yeni CEO’su Elon Musk’ın takipçilerini Cumhuriyetçi aday adayı Ron DeSantis’e yönlendirip yönlendirmeyeceğini soran bir anketi tweet atarak bu durumu kutladı. Bu ayın başlarında Trump 2024 başkanlık adaylığını açıklamıştı.

Algorand geçici CEO’su W. Sean Ford, Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Bitfury patronu Brian Brooks ve FTX’in kardeş şirketi Alameda Research’ün eski CEO’su da Trump’ın hesabını takibe aldı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano (ADA) Kurucusu, Sert Geçen Ayı Piyasasına Rağmen Yeni Bir Proje Daha Geliştirdi!

Eski başkanın kripto paralara karşı tutumu belirsiz. Trump 2019’da Bitcoin ya da diğer kripto para birimlerinin “hayranı olmadığını” söylemiş ve yakın zamanda bu teknolojiyi “aldatmaca” olarak nitelendirmişti.

Yine de, yönetimi sırasında atadığı bazı düzenleyiciler kripto şirketleri için çalışmaya devam etti. Eski first lady Melania Trump da geçtiğimiz Aralık ayında kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Trump’ın platformdaki yeniden canlanan varlığına kripto topluluğunun önemli isimlerinden gelen ilgi, Musk tarafından düzenlenen ve eski başkanın hesabının yeniden etkin hale getirilmesini az farkla onaylayan bir Twitter anketinin ardından geldi.

Trump’ın platformdaki hesabı, geçen yıl 6 Ocak’ta ABD Kongre Binası’nda meydana gelen şiddet olaylarının ardından Twitter tarafından “kalıcı olarak askıya alındığı” söylenerek kaldırılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!