NFT
Varlık Yönetim Şirketi Bernstein Bu Altcoine Övgüler Yağdırdı!
Varlık Yönetim Şirketi Bernstein Bu Altcoine Övgüler Yağdırdı!

Bu Altcoin, Hindistan Teknoloji Devi Flipkart İle Ortaklık Yapacağını Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hindistan’ın önde gelen dijital ticaret kuruluşlarından Flipkart, bugün altcoin Polygon (MATIC) ile Blockchain-eCommerce Centre of Excellence’ın kurulmasıyla sonuçlanacak stratejik bir ortaklığı duyurarak Blockchain teknolojisine olan bağlılığını güçlendiriyor.

Altcoin Polygon (MATIC) Ve Flipkart Stratejik Ortaklıklarını Duyurdu

Kurulacak merkez, Web3 ve Metaverse’de e-ticaret için araştırma ve geliştirmeye odaklanacak, alışverişin ve çevrimiçi olmanın bir sonraki yinelemesini keşfedecek.

Flipkart, Polygon ve yeni Blockchain-Ticaret Merkezi ile kurduğu ortaklık sayesinde Web3’ün ticaretin, tüketimin ve değer yaratmanın geleceğini nasıl yeniden tanımlayacağını ve milyonlarca kullanıcının alışveriş deneyimlerini nasıl dönüştüreceğini araştırıyor.

Flipkart Ürün ve Teknoloji Direktörü Jeyandran Venugopal, “İnovasyon Flipkart’ın temel dayanaklarından biridir ve yeni sınırları ölçeklendirmek ve yeni ürün ve hizmetler sunmak için sürekli olarak teknoloji çözümleri üzerinde çalıştık” dedi.

“Ulusal ve uluslararası düzeyde Blockchain inovasyonunun ön saflarında yer alan Polygon ile ortaklık yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Bu duyuru, Flipkart’ın Ekim ayında Polygon tarafından kuluçkaya yatırılan bir girişim olan eDAO ile Metaverse’e girmesinin hemen ardından geldi.

“Flipverse”, tüketiciler ve markalar arasındaki yukarıdan aşağıya ilişkiyi yeniden yönlendirerek, bunun yerine topluluk keşfi gören NFT’ler aracılığıyla yeni tür etkileşim ve kullanım durumlarını teşvik etti.

Adidas ve Adobe’den Robinhood ve Stripe’a kadar bir dizi büyük marka, Web3’e giriş noktası olarak Polygon’u seçti.

Flipkart, bu canlı ekosisteme katılarak Blockchain’e yaptığı yatırımı geleceğe hazırlıyor. Polygon’un zkEVM ölçeklendirme çözümü gibi son gelişmeler, Web’in bir sonraki yinelemesinin dünyaya uyum sağlayabilmesini sağlıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Polygon (MATIC) İçin Yeni Gelişme: Destek Sunulmaya Başlandı!

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, “Polygon, Web3’e giren dünyanın en büyük şirketleri için başvurulacak Blockchain’dir.

Misyonumuz bir sonraki bir milyar kullanıcıyı Web3’e getirmektir, bu nedenle Blockchain-e-Ticaret Mükemmeliyet Merkezi’ni oluşturmak için Flipkart ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!