Yeni Altcoin Aptos (APT) Cephesinde Yeni Gelişme!
Yeni Altcoin Aptos (APT) Cephesinde Yeni Gelişme!

Bu Altcoin, Coinbase Pay’i Kendi Cüzdanına Entegre Ettiğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos Labs, Coinbase Pay’i Petra kripto para cüzdanına entegre ederek kullanıcı katılımını artırmaya yönelik önemli bir adım attı.

Coinbase Pay, Aptos Labs’ın Petra Kripto Para Cüzdanına Entegre Edildi

Bu entegrasyon, cüzdanın hem mobil hem de masaüstü sürümlerini kapsıyor ve fiat para birimini kriptoya dönüştürme sürecini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Coinbase Pay’in dahil edilmesiyle Aptos Labs, işlem sürecini basitleştirmek için tasarlanmış bir hamle olan Coinbase kullanıcıları için tanıdık bir fiat ağ geçidi sunuyor.

Aptos’a göre, “Coinbase Pay ile Coinbase kullanıcıları, seçtikleri banka, banka kartı, kredi kartı ve hatta Coinbase hesap bakiyeleri aracılığıyla Petra’ya sorunsuz bir şekilde APT ekleyebilirler.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, 2 Yeni İşlem Çifti Listeledi

Bu gelişme, sektördeki bir dizi benzer girişimin ardından geldi ve hepsi de yerleşik teknoloji firmalarıyla ortaklıklar yoluyla işlevselliği güçlendirerek yeni müşteriler için deneyimi geliştirmeye yönelikti.

Geçtiğimiz ay Aptos, varlık tokenizasyonu ve dijital ödemelerle ilgili yenilikçi çözümleri keşfetmek için Microsoft ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Bu ortaklık, eski Meta çalışanları tarafından kurulan Aptos’u, Coinbase’in sayıları milyonları bulan geniş kullanıcı tabanıyla daha doğrudan bir bağlantı kuracak şekilde konumlandırıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!