Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Traderların Radarına Yeniden Girdi!”
Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Traderların Radarına Yeniden Girdi!”

Bu Altcoin Büyük Tokenomik Güncellemesini Yayınlayacağını Duyurdu: İşte Yapılacak Değişiklikler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir NFT ticaret pazarı olan LooksRare, kripto para ekonomisinde önemli bir düzenlemeye gittiğini duyurdu.

Platform artık ücretlerinin %50’sini LOOKS altcoinlerini piyasadan geri satın almak için kullanacak, %10’unu LooksRare protokol ödülleri olarak ayıracak ve kalan %40’ı hazineye gönderecek. Bu değişiklik aynı zamanda farming ödüllerinin de sona erdiğini gösteriyor.

Platform, yeni girişimlerden elde edilen ücretlerin %50’sini piyasadan LOOKS’ları geri almak için kullanıyor ve bu da Hazineye 1.800.000 LOOKS eklenmesiyle sonuçlandı. Ancak LooksRare şimdi işleri bir adım öteye taşıyor. Yeni girişimlerden elde edilen ücretler aşağıdaki gibi dağıtılacak:

%50’si piyasadan LOOKS’u geri almak için kullanılacak. %10’u LooksRare Protokol Ödülleri olarak kazanılabilecek. %40’ı Hazine’ye gönderilecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD’de Hükümet Kapanırsa Bitcoin Spot ETF’lerin Durumu Ne Olacak? NYDIG Raporunu Açıkladı

Güncellenmiş model, Protokol Ödüllerinin zaman içinde, hatta potansiyel olarak diğer zincirlerden bile ek ücretler almaya devam edebilmesini mümkün kılacak.

Değişiklikler 1 Ekim TSİ 12:00 (9:00 UTC) itibaren yürürlüğe girecek ve bu aynı zamanda Trading Ödülleri’nin de sonu olacak. Son Trading Ödül dönemi 30 Eylül saat 12:00’de (9:00 UTC) başlayacak ve saat 12:00’de (9:00 UTC) sona erecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!