MEXC
sikayetkripto
Bu Altcoinin Fiyatında Ani Düşüş: Binance Mi Dump’ladı?
Bu Altcoinin Fiyatında Ani Düşüş: Binance Mi Dump’ladı?

Bu Altcoin Binance ile Yeni İşbirliğini Duyurdu, Fiyatında Ani Sıçrama Yaşandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce kripto para borsası Binance üzerinde ilk çıkışını yapan Hooked Protocol (HOOK) altcoini son yaptığı hamle ile fiyatında önemli bir artış sağladı.

HOOK Protocol (HOOK) Altcoinleri Binance Custody Cüzdanlarına Transfer Edilecek

Geliştiriciler tarafından yapılan resmi açıklamaya göre altcoin ekibinin payı olan 100 milyon HOOK tokeni, bir ilk olacak şekilde Binance Custody isimli yeni oluşuma transfer edilecek ve kilitlenecek.

Kripto para ekibi resmi açıklamasında gelişmeyi şöyle aktardı:

“Genel Hizmet Duyurusu:

Binance ile işbirliğimizin bir parçası olarak, ekibimizin HOOK token payını (100 milyon HOOK token) Binance Custody’ye aktaracağız.

Bu tokenlar, sabit bir serbest bırakma programı ile kilitli kalacaktır: 1 yıllık cliff + 60 aylık doğrusal serbest bırakma.”

Söz konusu token transferi, önümüzdeki 24-48 saat içinde mevcut multisig’den Binance Custody adresine (0x99c1c5b6771dd96291A18d96225cDf67D3b6489A) yapılacaktır.

HOOK’un dolaşımdaki arzı bu işlemden sonra değişmeyecektir.”

Public Service Announcement:

As part of our collaboration with Binance, we will be transferring team’s allocation of HOOK token (100 million HOOK tokens) to Binance Custody.

These tokens will remain locked, with fixed release schedule: 1 year cliff + 60 month linear release.

— HOOKED (@HookedProtocol) December 9, 2022

Bu tür bir gelişme Binance tarafından daha önce çok nadir olarak gerçekleştirilmişti. Bununla birlikte kripto para borsasının, rakibi Coinbase’e ait Coinbase Custody’ye benzer bir iş modeline geçiş yapabileceği anlaşılıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance Launchpad'e Yeni Altcoin Geliyor: Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

Bilindiği üzere Binance CEO’su Changpeng Zhao, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında eskisi gibi rakip şirketler hakkında konuşmamak yerine bundan böyle sektördeki eksiklikleri dile getireceğini söyleyerek rakiplerine karşı daha sert olacağının sinyallerini vermişti.

HOOK fiyatında yaşanan yükselişi gösteren günlük grafik.

HOOK altcoini son gelişmenin ardından ani bir değer artışı yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saate göre yaklaşık %20 daha yüksek bir seviyeden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!