Bu Altcoin, Gelen Son Sıcak Haberlerin Ardından Yükseliş Hamlesine Başladı!
Bu Altcoin, Gelen Son Sıcak Haberlerin Ardından Yükseliş Hamlesine Başladı!

Bu Altcoin Aktif Kullanıcı Sayısı Patlaması Yaşıyor: Nedeni E-Ticaret

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEAR, geçtiğimiz ay günlük aktif kullanıcı aktivitesinde önemli bir artışa tanık oldu. Bu artış büyük ölçüde e-ticaret uygulaması Kai-Ching’in yakın zamanda piyasaya sürülmesine bağlanıyor.

NEAR, 3.2 milyonu aşan işlemler ve yaklaşık 900.000 aktif cüzdan ile rekor sayıda günlük aktif adres bildirdi. Kullanıcı aktivitesindeki bu büyük artış, öncelikle Ağustos sonunda başlatılan ve o zamandan beri yaklaşık 1.6 milyon aylık aktif kullanıcıyı çeken Kai-Ching uygulamasından kaynaklandı.

Kai-Ching, mağaza içi müşteri trafiğini takip etmek ve tüketicilerle online etkileşim kurmak için yapay zeka analizlerinden yararlanan, girişim destekli bir şirket olan Cosmose AI’ın stablecoini olarak kullanılıyor.

NEAR’da yaşanan aktivite artışını gösteren grafik. SARI: Günlük İşlemler, MOR: Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı

2023 yılının başlarında Cosmose AI, kullanıcıların düşük işlem ücretleriyle kripto para ile alışveriş yapmalarına olanak tanıyan bir ödeme sistemi geliştirmek için NEAR ile ortaklık kurmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: Bu Altcoinde Geliştiriciler, Tokenin Fiyatını Derinden Etkileyebilecek Bir Oylama Yapacak

Bu ortaklığın bir parçası olarak NEAR Bakfı Cosmose AI’ye açıklanmayan bir miktarda yatırım yaparak şirkete 500 milyon dolar değer biçmişti.

Şu anda bu blockchain ödeme sistemi kullanıma açık ve yalnızca Singapur’da kullanılabiliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!