featured

Bu 5 altcoin’den kaçan kaçana: Satış baskısı durmuyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in (BTC) 61 bin dolara gerilemesiyle darbe alan altcoin piyasasında hangi projeler kan kaybetti?

65.500 doları test etmesinden bu yana düşüş yönlü fiyatlayan Bitcoin, altcoin piyasasını sarsmaya devam ediyor. BTC’deki kötü gidişattan dolayı altcoin’lerden birer birer kaçan kripto yatırımcısı, sert düşüşleri beraberinde getirdi. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerden çıkış yaşandı?


1- dogwifhat (WIF)

Solana ekosisteminin popüler memecoin’i WIF, son 24 saatte yüzde 14 değer kaybetti. Memecoin’ler adına önemli bir isim olan WIF’ın bu denli düşüşü, doğal olarak yatırımcısını ve memecoin tutukunlarını üzdü. WIF, kısa süre içinde toparlayamazsa tehlikeleri artıracaktır.


2- Mina (MINA)

Beklenen performansı bir türlü gösteremeyen MINA, son 24 saatteki yüzde 13 düşüş kaybıyla panik yarattı. Yükseliş sürecini zayıf geçiren MINA, düşüş yönlü hareketlerde ilk sıralarda geldi. BTC’nin toparlayamaması halinde MINA için satış baskısı artacak gibi duruyor.


3- Worldcoin (WLD)

Yapay zeka denildiğinde akla gelen ilk isimlerden WLD, son 24 saatte yüzde 10,80 düşüş yaşadı. Yapay zeka furyası her ne kadar devam etse de BTC’deki geri çekilme haliyle WLD’yi sarstı. Listeye üçüncü sıradan dahil olan WLD için bundan sonraki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.


4- Fetch.ai (FET)

Yapay zeka kategosinin bir diğer ismi FET, son 24 saatte yüzde 10 değer kaybetti. Geçtiğimiz günlerde iyi bir çıkış yakalayan FET, bu düşüşüyle ivmesini kaybetti. FET yatırımcılarının endişeli bekleyişi devam ediyor.


5- SingularityNET (AGIX)

Yapay zeka furyasında öne çıkmayı başaran AGIX, son 24 saatte yüzde 9,50 düşüş kaydetti. Listenin beşinci sırasında yer edinen AGIX, hem yatırımcı kitlesi hem de yapay zeka trendi adına negatif sinyaller verdi.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!