NFT
Bu 3 Projeye Dikkat! Piyasanın Yeni Hakimi Onlar Mı? 1 Günde Yüzde 252 Arttı!
Bu 3 Projeye Dikkat! Piyasanın Yeni Hakimi Onlar Mı? 1 Günde Yüzde 252 Arttı!

Bu 3 Projeye Dikkat! Piyasanın Yeni Hakimi Onlar Mı? 1 Günde Yüzde 252 Arttı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 yılının başında sektörünün önemli isimleri olan bu 3 proje adlarından yeniden bahsettirmeye başladı. Bu durum diğer projelere de yansıyacak mı?

23:30
5 Ocak 2023

Okuma Süresi: 2 Dakika NFT hacmi son 24 saat içinde üç büyük koleksiyonun öncülüğünde artış gösterdi. Bu projeler Azuki, Doodles ve Pudgy Penguins. Bu yazının yazıldığı sırada, Azuki’nin hacmi 16,8 ETH taban fiyatıyla %252 artarken, Doodles’ın hacmi 7,50 ETH taban fiyatıyla %286 artış gösterdi. Bu arada, Pudgy Penguins taban fiyatının ilk kez yedi ETH’yi geçtiğini gördü.

İçerik Rehberi

Son 24 Saatin En Büyük SatışlarıMadalyonun Diğer Yüzü Son 24 Saatin En Büyük Satışları Son 24 saat içinde en büyük satış Azuki için 170 Ethereum değerinde, Doodles için 9 Ethereum ve Pudgy Penguins için 11,88 Ethereum oldu. Yılın başından bu yana bu koleksiyonların hacimlerinde artış eğilimi görülüyor ve piyasa yükseliş niyetinin sinyallerini veriyor. Hacimdeki artış eğilimi NFT piyasasının genelinde görülebilir ve bunun yanı sıra diğer birçok projede de sağlam hacim artışı işaretleri görülüyor. Daha popüler segmentte, Bored Apes koleksiyonu 300 ETH’lik bir satışa ev sahipliği yaparken, Crypto Punks son 24 saat içinde açık piyasada 87,9 ETH’lik bir satış yaşadı. Öte yandan, Bend DAO gibi NFT tabanlı DeFi projeleri BAYC’ye için 300’ün üzerinde yeni kredi verdi. SudoSwap gibi NFT tabanlı AMM’ler de son zamanlarda hacim artışına tanık oldu ve protokolde yedi günlük hacim 200.000 doları aştı. NFT tahsilatına yönelik talep Ethereum zinciri ile sınırlı kalmadı ve Solana hacimde da artış belirtileri görüldü. Solana NFT ekosistemi içinde DeGods ve y00ts bu hacmin neredeyse %50’sini oluşturuyor. Bu projelerin yakın zamanda Solana’dan ayrılmak gibi planları olduğunu da yazıya eklememiz gerekiyor. Madalyonun Diğer Yüzü Kripto piyasaları bu yıl göreceli olarak güçlenme işaretleri gösteremedi. Buna bağlı olarak NFT piyasalarının hacmindeki artış eğilimi piyasa koşullarında bir değişiklik olarak görülmemeli. NFT koleksiyoncuları alım yaparken dikkatli olmaları kendileri açısından önemli bir nokta. NFT’lerin işlem hacmi geçen yıl 30 milyar doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Bu da onların giderek büyüyen bir sektörün parçası olduklarını gösteriyor. Dijital sanat dışında kullanım alanları buldukça pazarın daha da büyümesi bekleniyor. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!